Peter van den Oetelaar Lommers Makelaars
"Personal and proactive service"
Als u van plan bent uw huis te verkopen, zijn twee dingen van groot belang: de prijs en de verkoopstermijn. Hoe krijgt u deze twee in evenwicht? De woningmarkt is complex, en hierbij speelt deskundigheid een cruciale rol. Bij Lommers Makelaars beheersen we dit vak tot in de puntjes, zodat u zich op uw gemak kunt voelen bij elke stap van de verkoop. Ons kantoor is onderdeel van een netwerk met vijf locaties in de regio, waardoor we optim...
Current housing stock
-
- Sold subject to confirmation
Burgemeester Magneestraat 28 a
5571HD Bergeijk
€ 435.000 k.k.
€ 4.579/m²
A+Save as favorite- Living area
- 95 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Sold
Prinses Marijkestraat 89
5571GM Bergeijk
€ 469.000 k.k.
€ 4.188/m²
CSave as favorite- Living area
- 112 m²
- Land area
- 265 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Sold
Past. Bolsiusstraat 8
5551AA Valkenswaard
€ 975.000 k.k.
€ 6.170/m²
A++++Save as favorite- Living area
- 158 m²
- Land area
- 880 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold
Lupinestraat 39
5561AD Riethoven
€ 475.000 k.k.
€ 4.130/m²
DSave as favorite- Living area
- 115 m²
- Land area
- 258 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Sold
Hooge Berkt 19 a
5571TG Bergeijk
€ 750.000 k.k.
€ 4.261/m²
ESave as favorite- Living area
- 176 m²
- Land area
- 2600 m²
- Bedrooms
- 6
-
- Sold
Gagelstraat 21
5552GL Valkenswaard
€ 395.000 k.k.
€ 3.526/m²
A+++Save as favorite- Living area
- 112 m²
- Land area
- 175 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (31)
Review platforms
BronscoresTotal score
31 total reviews
Funda
23 reviews on Funda
8 reviews on Google
-
Elsenhof 32
8Het contact verliep prima en de begeleiding was goed. De makelaar hielt ons goed op de hoogte van bezoeken en voortgang. Ook de eind afwikkeling was duidelijk en goed. Geen opmerkingen, een dikke voldoende
-
Schoolstraat 33 a
8Fijne makelaar. Hij denkt mee. Hij wil de zaken goed regelen. Hij is vriendelijk. Altijd bereikbaar.
-
Past. Bolsiusstraat 8
9Betrouwbaar en integer persoon zonder veel bla bla en met kennis van zaken. Alles keurig volgens afspraak en volgens de regels zoals het hoort. Alles wordt meteen opgepakt en er wordt meegedacht en geluisterd naar de klant. Dus geen ''snelle jongen'' welke het alleen wel even doet als de markt gemakkelijk is. Ook voor een deskundige en schriftelijke taxatie de juiste persoon.
-
Thijs van der Vaart
2Onprofessioneel kantoor. Verkochte panden panden laten ze lekker op Funda zitten, dus jij belt voor niets. 5 dagen later zit het pand nog steeds op funda. Ze geven om niets. Jij wilt wat informatie over een pand Nathalie van Gisbergen heeft op een derde van jouw vragen geen antwoord op. Of nog beter zij gaf foute informatie. Kwamen wij later achter. Wil jij een simpele wijziging doorgeven, duurt dagen totdat het bij deze team doorgevoerd is. Langzame, niets gevende, makelaarskantoor. Ongelofelijk! Slechter kan jij volgens mij niet treffen!
-
Cornelis Bloemaertstraat 63