Barten Tiemessen NVM Makelaars
"¡El agente inmobiliario que lo prueba!"
Bij Barten Tiemessen NVM Makelaars staat de klant centraal. Met meer dan 50 jaar ervaring in Wageningen en omgeving weten we de lokale woningmarkt als geen ander. Onze gecertificeerde makelaars Theo Tiemessen en Alexander van Voorst combineren kennis, passie en professioneel gedrag om uw wensen te realiseren. Of u nu koopt of verkoopt, wij zorgen ervoor dat uw belangen op de voorgrond staan. Onze benadering is gericht op transparantie e...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Florence Nightingalelaan 28
6721BJ Bennekom
€ 595.000 k.k.
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 141 m²
- Área del lote
- 264 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Ericalaan 2
6703EM Wageningen
€ 965.000 k.k.
€ 4.531/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 213 m²
- Área del lote
- 440 m²
- Habitaciones de dormir
- 6
-
- Disponible
August Faliseweg 2
6703AS Wageningen
€ 550.000 k.k.
€ 4.825/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 114 m²
- Área del lote
- 132 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Stadsbrink 1 K 330
6707AA Wageningen
€ 240.000 k.k.
€ 5.581/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 43 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- —
-
- Disponible
Stadsbrink 1 K 105
6707AA Wageningen
€ 150.000 k.k.
€ 5.769/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 26 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- —
-
- Disponible
Eykmanstraat 4 I
6706JV Wageningen
€ 275.000 k.k.
€ 4.044/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 68 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (128)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
128 reseñas total
Funda
97 opiniones en Funda
31 reseñas en Google
-
Boeslaan 51
9Uitstekend e begeleiding en contact, prettig Zeer ervaren en altijd bereid om vragen te beantwoorden. Goed bereikbaar.
-
Mondriaanlaan 94
10Wij hebben inmiddels meerdere huizen via deze makelaar gekocht en verkocht, en ook ons nieuwe huis hebben wij via hem aangekocht. Dat zegt eigenlijk al genoeg over het vertrouwen dat wij in hem hebben. Het contact is persoonlijk en prettig. Hij denkt goed mee, geeft eerlijk en deskundig advies en neemt de tijd om alles duidelijk uit te leggen. Tijdens het hele proces hebben wij ons goed begeleid gevoeld, zeker bij de belangrijke keuzes. Ook over het resultaat zijn we zeer tevr…
-
Nobelweg 102
10Gedurende het hele proces van aankoop en verkoop was het contact met Theo erg prettig en zijn adviezen zeer waardevol!
-
Herenstraat 70 A
8Goed contact met makelaar Alexander en het frontoffice team. Ze reageren goed en nauwkeurig op emails en belletjes. Bezichtiging ging prima met de aankoopmakelaar. Goed advies en heeft veel van het werk uithangen genomen voor de onderhandelingen.
-
Jerfaasplantsoen 6
9Heel prettige en deskundige begeleiding heeft in korte tijd tot een prima resultaat geleid. Kortom heel tevreden
-
Generaal Foulkesweg 125
10Alles is goed. Ik heb al vaker met Barten Tiemessen gewerkt en dat is me altijd goed bevallen. Wat mij betreft een aanrader.