Ridder Huizen makelaardij
"Waar voel jij je thuis?"
Ridder Huizen makelaardij ha estado a su disposición durante más de 25 años como agente inmobiliario comprometido y experto en Ridderkerk. Desde 2000, fundada por Arjen Jansen (agente inmobiliario registrado y tasador), prestamos atención personalizada a cada proceso de venta o compra. Pensamos junto con usted, le asesoramos y lo acompañamos desde la primera conversación hasta la entrega de las llaves. Nuestro enfoque orientado al clien...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
De Genestetstraat 64
2985CG Ridderkerk
€ 369.000 k.k.
€ 4.011/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 92 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Van Leeuwenhoekstraat 115
2984EJ Ridderkerk
€ 500.000 k.k.
€ 4.237/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 118 m²
- Área del lote
- 130 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Bajo opción
Bliek 38
2986SB Ridderkerk
€ 590.000 k.k.
€ 4.155/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 142 m²
- Área del lote
- 201 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Bajo opción
Schoffel 3
3341RR Hendrik-Ido-Ambacht
€ 650.000 k.k.
€ 4.452/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 146 m²
- Área del lote
- 159 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido bajo reserva
Beemd 1
3344GC Hendrik-Ido-Ambacht
€ 325.000 k.k.
€ 4.710/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 69 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido bajo reserva
Couperusstraat 2
2985CD Ridderkerk
€ 460.000 k.k.
€ 3.538/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 130 m²
- Área del lote
- 210 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (59)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
59 reseñas total
Funda
19 opiniones en Funda
40 reseñas en Google
-
Gentsestraat 1
10Arjen en suzanne hebben ons super geholpen met de aankoop van onze woning. Ik raad iedereen Ridder Huizen aan. Wij zijn erg tevreden. Nogmaals bedankt!
-
Anja Roest
10Super goed geholpen door de makelaar. Stonden altijd voor me klaar!
-
Pieter de Hoochstraat 30
10Vanaf het eerste contact was er meteen een fijne klik. De makelaar had veel kennis en deed bij alles net een stapje extra. Ook op punten waar zij niet eens bij hoefde te helpen. Fijn en snel contact, veel kennis, persoonlijk en eigenlijk stiekem ook wel gezellig. Enorm tevreden met de expertise, service en begeleiding en deskundigheid. Ook erg snel ons huis verkocht en zou deze makelaar zeker aanraden!
-
AVRB
10We hebben een fantastische ervaring gehad met Arjen en zijn team bij Ridderhuizen tijdens de verkoop van ons huis. Van begin tot eind was Arjen ongelooflijk professioneel, geduldig en behulpzaam. Wat echt opviel, was zijn uitstekende communicatie. Hij hield ons bij elke stap van het proces op de hoogte en nam altijd de tijd om duidelijk uit te leggen wat er gebeurde, wat we konden verwachten en beantwoordde al onze vragen zorgvuldig en helder. Een groot verschil voor ons was dat Arjen vloeiend Nederlands en Engels spreekt. Dit maakte de hele ervaring veel soepeler en comfortabeler, vooral bij de meer complexe onderdelen van het proces, aangezien een van ons geen Nederlands spreekt. Zijn expertise, transparantie en kalme aanpak gaven ons veel vertrouwen tijdens wat anders een stressvolle ervaring kan zijn. We hadden altijd het gevoel dat we in goede handen waren en dat hij oprecht ons beste belang voor ogen had. Het team om hem heen was ook fantastisch, efficiënt, responsief en professioneel, waardoor het hele traject van begin tot eind vlekkeloos verliep. We zijn ontzettend dankbaar voor alle steun en zouden Arjen en Ridderhuizen van harte aanbevelen aan iedereen die een huis wil kopen of verkopen. Dankjewel!