Ir directamente al contenido
Logotipo de Des Huizes Makelaars

Herinckhavestraat 27

7557JJ Hengelo • Overijssel

Vendido

€ 325.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 8.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 333.350

Precio de compra /m²: € 3.066

Galería de fotos

Descripción

Sfeervol, energiezuinig (energielabel A) en onderhoudsvriendelijk woonhuis met onder meer 10 zonnepanelen, veranda, airconditioning en ruime tuin met berging en achterom. Dankzij de kunststof kozijnen geniet je van weinig onderhoud en optimale isolatie. De woning beschikt over vier slaapkamers, ideaal voor een gezin of voor wie graag een extra werk- of hobbykamer wil. De woning is gelegen in een rustige woonomgeving met vrij uitzicht over een groenstrook, nabij diverse voorzieningen; waaronder scholen, winkels en diverse speelvoorzieningen voor kinderen. Het stadscentrum van Hengelo is bovendien op fietsafstand gelegen. Daarnaast is de dichtstbijzijnde uitvalsweg in de nabije omgeving op slechts 4 minuten rijden. Ben je op zoek naar een instapklaar, energiezuinig en ruim woonhuis met een gunstige ligging? Dan is dit woonhuis gelegen aan de Herinckhavestraat 27 zeker het bekijken waard! Indeling: Begane grond: Entree, vrijhangend toilet met fontein, meterkast, trapkast en trapopgang, woonkamer met veel lichtinval, moderne keuken met diverse inbouwapparatuur, bijkeuken met opstelplaats voor de cv-installatie en deur naar de serre. Eerste verdieping: Overloop, 3 slaapkamers, wasruimte met aansluiting voor de wasmachine en droger, moderne badkamer voorzien van wastafel, wastafelmeubel, tweede vrijhangend toilet en inloopdouche. Tweede verdieping: Overloop, royale slaapkamer slaapkamer voorzien van bergruimte en dakkapel. Bijzonderheden: * Bouwjaar: 1964; * Woonoppervlakte: 106 m²; * Inhoud woning: 371 m³; * Perceelgrootte: 148 m²; * Energielabel A woning is voorzien van muur-, dakisolatie en dubbele beglazing HR +; * Warm water en verwarming middels HR-combiketel, type Remeha Avanta, bouwjaar 2022, lease; * 10 zonnepanelen 395 Wp, 2022, eigendom * Airconditioning aanwezig op alle verdiepingen, 3,5 kW (2022/2023/2024); * Keuken v.v. inductie kookplaat, afzuigkap, oven, koelkast en vaatwasser; * Badkamer geplaatst in 2024 en v.v. vloerverwarming; * Meterkast, electra en leidingwerk grotendeels vernieuwd; * Grotendeels v.v. elektrische rolluiken in 2014; * Dakgoten vernieuwd in 2016; * Platte dak bijkeuken vernieuwd in 2018; * Veel privacy biedende zonnige achtertuin v.v. veranda met glazen schuifdeuren; * Erfafscheidingen vernieuwd in 2022; * Ideale ligging nabij winkels, scholen, centrum, station en uitvalswegen; * Bij koop is een waarborgsom/bankgarantie vereist van 10 % van de koopsom. Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 325.000

Coste del comprador (estimado): € 8.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 333.350

2,78%

Anualmente

%

€ 16.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 325.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, tussenwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
106 m²
Área del lote
148 m²
Contenido
371 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
10 m²
Área del jardín trasero
63 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1964
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Remeha Avanta (gas gestookt combiketel uit 2022, lease)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaand kunststof
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
23-01-2026
Fecha de venta
13-04-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Airconditioning
  • glasvezelkabel
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7557

Mapas de Google

Mapa de Hengelo

Explora Hengelo y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Hengelo

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Hengelo.

Inhabitantes

-

Sin datos

Promedio WOZ

-

Sin datos

Ingreso promedio por persona

EUR 27.100

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

3.895

Total registrado

Composición de los residentes

Nivel académico

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Período de construcción del edificio

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

11.376

Etiqueta A

8.336

Etiqueta B

6.524

Etiqueta G

4.757

Etiqueta E

3.318

Etiqueta D

3.052

Etiqueta F

2.891

Etiqueta A+

424

Etiqueta A+++

239

Etiqueta A++

155

Etiqueta A++++

19

Etiqueta A+++++

3

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Hengelo
Periodo Delitos
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Hengelo.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Hengelo

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer viviendas in Hengelo

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.