Ir directamente al contenido
Logotipo de Hofstede & Kamp Makelaars Hengelo (NVM)

Industriestraat 170

7553CV Hengelo • Overijssel

Vendido

€ 369.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 9.230

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.380) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 378.230

Precio de compra /m²: € 3.294

Galería de fotos

Descripción

Instapklaar wonen in Tuindorp ’t Lansink Zoek je een sfeervolle woning waar je zó in kunt? Deze uitstekend onderhouden 2-onder-1-kapwoning in het geliefde Tuindorp ’t Lansink biedt precies dat. Met 112 m² woonoppervlakte, een perceel van 243 m² en een zonnige tuin, combineert dit huis ruimte, comfort en een bijzondere ligging. Centraal en toch rustig De woning ligt op een unieke plek binnen Tuindorp ’t Lansink – een wijk met historie en karakter. Je woont hier rustig en groen, terwijl het bruisende centrum van Hengelo en het NS-station op slechts een paar minuten fietsen liggen. Volledig gerenoveerd In 2019 is de woning grondig gemoderniseerd. Zo zijn de vloeren geïsoleerd en voorzien van vloerverwarming, is er een moderne halfopen keuken geplaatst, is de badkamer vernieuwd en kreeg de woonkamer een stijlvolle afwerking met suite- en tuindeuren. Kortom: de charme van toen, gecombineerd met het wooncomfort van nu. Indeling Begane grond: entree, hal, toilet, lichte woonkamer met suite- en tuindeuren. Halfopen keuken (2019) met moderne inbouwapparatuur. Vanuit de keuken toegang tot de bijkeuken met wasmachine- en drogeraansluiting. De zonnige tuin beschikt over een achterom en een vrijstaande berging. Eerste verdieping: overloop, drie slaapkamers en een moderne badkamer met vloerverwarming, zitbad, douchehoek en wastafelmeubel met dubbele wasbak. Separaat toilet. Vanuit de badkamer is er toegang tot het balkon. Zolder: bereikbaar via vaste trap, 4e slaapkamer of werkkamer met dakraam en bergruimte. Hier bevindt zich ook de cv-installatie (Intergas, 2019, eigendom). Pluspunten op een rij Instapklaar en volledig gerenoveerd in 2019 Vloerverwarming op de begane grond en in de badkamer Moderne keuken en badkamer Drie slaapkamers plus extra slaap-/werkkamer op zolder Fraaie tuin met vrijstaande berging en achterom Nieuw energielabel wordt binnenkort afgegeven Een woning waar alles klopt: ruimte, comfort en een heerlijke plek in de stad. Bijzonderheden Beschermd stads-/dorpsgezicht In de koopovereenkomst wordt een ouderdomsclausule opgenomen Voor woningen ouder dan 30 jaar. Bankgarantie/waarborgsom van 10% van de koopsom van toepassing

Hipoteca berekenen

€ 369.000

Coste del comprador (estimado): € 9.230

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.380) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 378.230

2,78%

Anualmente

%

€ 18.450

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 369.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Pisos
2 woonlagen en een zolder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
112 m²
Área del lote
243 m²
Contenido
444 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
7 m²
Espacio de almacenamiento externo
10 m²
Área del jardín trasero
130 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1911
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)
Etiqueta energética
NIET BESCHIKBAAR

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Jardín
Achtertuin
Ubicación del jardín
gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
01-10-2025
Fecha de venta
19-02-2026

Instalaciones del baño

Douche, vloerverwarming, wastafelmeubel, en zitbad

Características adicionales

  • Dakraam
  • glasvezelkabel
  • natuurlijke ventilatie
  • rookkanaal
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7553

Mapas de Google

Mapa de Hengelo

Explora Hengelo y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Hengelo

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Hengelo.

Inhabitantes

-

Sin datos

Promedio WOZ

-

Sin datos

Ingreso promedio por persona

EUR 27.100

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

3.895

Total registrado

Composición de los residentes

Nivel académico

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Período de construcción del edificio

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

11.376

Etiqueta A

8.336

Etiqueta B

6.524

Etiqueta G

4.757

Etiqueta E

3.318

Etiqueta D

3.052

Etiqueta F

2.891

Etiqueta A+

424

Etiqueta A+++

239

Etiqueta A++

155

Etiqueta A++++

19

Etiqueta A+++++

3

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Hengelo
Periodo Delitos
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Hengelo.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Hengelo

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer viviendas in Hengelo

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.