Kraaijkamp Makelaars
In Utrecht staat Kraaijkamp Makelaars bekend als een betrouwbare partner voor wie kwaliteit en persoonlijke aandacht belangrijk zijn. Wij combineren ervaring met moderne benaderingen om u te helpen bij de verkoop, aankoop of taxatie van uw woning. Onze focus ligt op transparantie, professionaliteit en een gerichte strategie die aansluit bij uw doelen. Wij bieden dienstverlening in de vorm van verkoop, taxatie en aankoop. Onze werkwijze...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Dr. J.P. Thijsselaan 11
3571GL Utrecht
€ 925.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 132 m²
- Superficie du terrain
- 197 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Hooihark 20
3763ZX Soest
€ 575.000 k.k.
€ 5.044/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 114 m²
- Superficie du terrain
- 178 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Merwedekade 223
3522JM Utrecht
€ 485.000 k.k.
€ 6.736/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 72 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Pyreneeën 48
3524VP Utrecht
€ 599.000 k.k.
€ 3.993/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 150 m²
- Superficie du terrain
- 84 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Sagittapad 14
3402HR IJsselstein
€ 495.000 k.k.
€ 3.779/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 131 m²
- Superficie du terrain
- 158 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Dr. Max Euwestraat 4
3554EZ Utrecht
€ 425.000 k.k.
€ 5.312/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 80 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
Avis (54)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
54 avis total
Funda
30 commentaires sur Funda
24 commentaires sur Google
-
Adriaen van Ostadelaan 52
10Dave was alles wat hierboven aan maximale punten is gegeven. Daar bovenop was hij flexibel met verdeling werkzaamheden en daarbij behorende prijs.
-
Aartsbisschop Romerostraat 371
10Kundig en persoonlijke makelaar! Goed bereikbaar en communicatie was snel en duidelijk! Erg bedankt Dave!
-
Pal Maleterstraat 54
9Dave Kraaijkamp adviseert goed, reageert snel op vragen, komt met goede aandachtspunten voor zowel verkoop als aankoop. Wij hebben het contact als zeer prettig ervaren. Leuk weetje: mooie foto's voor de brochure dankzij gebruik van drone.
-
Impalastraat 63
10Dave heeft ons heel goed geholpen. Dave is deskundig en heeft zich verdiept in de markt rondom ons huis. Omdat Dave zelf de foto's heeft gemaakt, kon er snel geschakeld worden. Dave is duidelijk geweest in het proces en dat biedt structuur en rust in een spannende tijd. Het contact verliep soepel, constructief en vriendelijk.
-
Bagdaddreef 24
10Alles verliep vlekkeloos en deskundig in zijn vak. Geeft adviezen en altijd goed bereikbaar. Zeker een aanrader.
-
Van Lieflandlaan 85
9Makelaar Kraaijkamp is een deskundig persoon, die van te voren al heeft bedacht wanneer ons huis in de verkoop zou moeten. Mooie films maken van het huis vindt hij niet nodig, goede foto's is wel belangrijk en meer dan goed voor het doel. Ondanks de spannende tijd. voor ons, huisverkopers, was hij de hele tijd altijd erg kalm eronder. En als wij toch iets wilden, hield hij daar zeker rekening mee, door enigszins aan onze wensen tegemoet te komen. Hij begreep ons natuurlijk en pr…