Wonen aan water Makelaars Leeuwarden
"Spécialiste pour vivre sur l'eau !"
Wonen aan water Makelaars Leeuwarden is dé specialist voor woningen langs de Friese wateren. Met meer dan 25 jaar ervaring in de regio, combineren wij passie voor watersport met expertise op het gebied van woningverkoop en -aankoop. Wij begrijpen de unieke kenmerken van woningen aan het water en helpen u daarom met een gerichte strategie om de juiste kopers te bereiken, zowel binnen als buiten Nederland. Ons mediateam zorgt voor een pro...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Douwe Witteveenstraat 9
8923DA Leeuwarden
€ 400.000 k.k.
€ 2.817/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 142 m²
- Superficie du terrain
- 174 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Koaidyk 6 265
9264TP Earnewâld
€ 269.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 56 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Leppedyk 1005
9001ZD Grou
€ 625.000 k.k.
€ 8.929/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 70 m²
- Superficie du terrain
- 990 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Koaidyk 6 642
9264TP Earnewâld
€ 329.500 k.k.
€ 5.314/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 62 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Yn 'e Lijte 64
9001ZR Grou
€ 398.500 k.k.
€ 5.175/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 77 m²
- Superficie du terrain
- 771 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Geau 304
9216XJ Oudega
€ 300.000 k.k.
€ 5.357/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 56 m²
- Superficie du terrain
- 550 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (15)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
15 avis total
Funda
14 commentaires sur Funda
1 commentaires sur Google
-
It Stalt 12
10Wij hadden gekozen voor een makelaar in de buurt. Na 7 maanden hebben wij de makelaar gewisseld en zijn met “Wonen aan Water” op nieuw in zee gestoken. Zij makten het zeer duidelijke verschil – het zelfde huis wat eerst muur zwaar op de markt lag, vond goede en positieve resonantie. Binnen korte tijd, notabene in November en December, hadden wij al meerdere interessante bezichtigingen en een bod op de vraagprijs, die wij wilden aanvaarden. De aanpak en speciaal ook de samenwerk…
-
De Lauwers 28
10Prima, goede makelaar, en betrouwbaar. Heeft kennis van zaken en verzet veel werk op de achtergrond, om de klant te ontlasten
-
Oosterkade 131
9Traduit par l'IABonjour, contact ouvert et honnête. La confiance est restée malgré tout. Poli, aimable et professionnel. Merci Marc
-
Groningerstraatweg 363 g
10Traduit par l'IALe jour de la présentation, le courtier a tondu notre gazon. Ici j'ai ri et ici avant cela il y avait un excellent contact personnel.
-
It Blauleech 21
10Traduit par l'IAUn contact agréable et fluide avec le courtier, ainsi que des idées innovantes. Passion pour le métier et souhait de bien comprendre le client. Ils nous ont beaucoup aidés, à recommander.
-
Dobbehôf 27
9Traduit par l'IAUn agent immobilier vraiment super! Un sentiment de confiance, ce qui est important lors de la vente de votre maison! Il a fourni un rapport clair des visites et a vendu notre maison rapidement!