Schuyffel Makelaardij B.V.
"Un courtier qui ajoute vraiment quelque chose !"
Schuyffel Makelaardij is een full service kantoor dat zich volledig richt op de woningmarkt in Den Haag. Wij nemen alle stappen van de verkoop, aankoop of taxatie voor u over. Onze aanpak is persoonlijk en professioneel, zodat uw belangen altijd centraal staan. Met jarenlange ervaring en kennis van de markt zorgen wij voor een succesvolle transactie. Sinds januari 2016 zijn wij actief en maken onderdeel uit van de Schuyffel Vastgoed Gro...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Prinses Beatrixlaan 447
2273XZ Voorburg
€ 795.000 k.k.
€ 5.977/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 133 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Van Dijkwater 45
2497ZA Den Haag
€ 615.000 k.k.
€ 4.920/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 125 m²
- Superficie du terrain
- 168 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Minister Lelylaan 86
2285HK Rijswijk
€ 450.000 k.k.
€ 3.659/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 123 m²
- Superficie du terrain
- 180 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Vendu sous réserve
Vuursteen 43
2497CZ Den Haag
€ 385.000 k.k.
€ 4.140/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 93 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu sous réserve
Klaroenstraat 385
2287CH Rijswijk
€ 549.000 k.k.
€ 4.613/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 119 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Zwetstraat 17
2515VD Den Haag
€ 399.000 k.k.
€ 4.156/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 96 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
Avis (19)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
19 avis total
Funda
14 commentaires sur Funda
5 commentaires sur Google
-
Zwetstraat 17
10Deze makelaar weet wat die zegt en doet en dat is echt heel fijn voor een verkoper. Service super snel
-
Werkhovenstraat 87
10Bij Schuyffel Makelaardij heb ik eerlijk en duidelijk advies gekregen. Danny kent de markt en speelt hier goed op in. De persoonlijke benadering sprak mij erg aan. Kortom een betrouwbare en betrokken makelaar die ik zeker zou aanbevelen
-
Cornelis Suyslaan 24
8Verkoop soepel en professioneel verlopen. Het proces verliep overzichtelijk en volgens verwachting.
-
Karim Schomper
10Danny heeft het huis dat ik ga kopen getaxeerd. Hij kon al heel snel langskomen en heeft het rapport snel kunne leveren. Het contact wad ontzettend fijn en het rapport was erg professioneel opgesteld. Dankjewel!
-
Van Dijkwater 29
10Danny heeft ons inmiddels een aantal keer geholpen, en het is keer op keer een ontzettend fijne samenwerking! Hij kent de lokale markt en zijn advies heeft altijd een positieve uitwerking gehad. Kundige makelaar & hele fijne communicatie.
-
P.C. Boutenslaan 81
10Wij hebben vanaf dag 1 een vertrouwd en goed gevoel over Danny gehad, in het verleden ook wat zaken gedaan. Hoe Danny je in zo een proces begeleidt is super, hij weet precies hoe te handelen en rust in de tent te houden. Echt meer dan een makelaar is Danny zeker, en zeker aan te raden.