Bij Zicht op Wonen staan we voor jou klaar, of je nu op zoek bent naar een nieuw huis of je huidige woning wilt verkopen. Wij combineren moderne technieken met persoonlijk advies, zodat jouw woning op een aantrekkelijke manier online gepresenteerd wordt. In plaats van stoffige kantoren en traditionele methoden, ontmoeten we je in een gezellige koffiebar. Hier bespreken we jouw wensen rustig en uitgebreid, terwijl je geniet van een heerl...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Tarwelaan 1 D
5632KB Eindhoven
€ 495.000 k.k.
€ 5.211/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 95 m²
- Superficie du terrain
- 197 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Martin Luther Kingstraat 4
5653MG Eindhoven
€ 595.000 k.k.
€ 4.407/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 135 m²
- Superficie du terrain
- 216 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Sous réserve
Heezerweg 323 B
5643KG Eindhoven
€ 450.000 k.k.
€ 5.488/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 82 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu
Grote Berg 32 B
5611KK Eindhoven
€ 379.000 k.k.
€ 6.015/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 63 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu
Jan van Vlissingenhof 26
5709AP Helmond
€ 395.000 k.k.
€ 2.687/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 147 m²
- Superficie du terrain
- 155 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Vendu
de Louterstraat 4
5652VN Eindhoven
€ 495.000 k.k.
€ 3.721/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 133 m²
- Superficie du terrain
- 306 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (73)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
73 avis total
Funda
3 commentaires sur Funda
70 commentaires sur Google
-
Laviniu Enescu
10Een eerlijke beoordeling!!!
-
RISHOV MUKHOPADHYAY
10Ik heb een zeer positieve ervaring gehad met Zicht op Wonen voor de taxatie van mijn woning in Rotterdam. De communicatie was vanaf het begin helder en professioneel, en het proces verliep efficiënt en transparant. De afspraak werd snel ingepland en het rapport werd binnen de afgesproken termijn opgeleverd. Ik waardeerde met name de snelle reacties en de duidelijkheid gedurende het hele proces, waardoor alles soepel en stressvrij verliep. Ik zou hun diensten zeker aanbevelen aan anderen die op zoek zijn naar een betrouwbare en professionele taxatie.
-
EragonBY
10Een eerlijke taxatie en degelijke informatie over het huis werden verzameld. Dit heeft enorm geholpen bij het verkrijgen van een hypotheek en de aankoop van een huis.
-
Marcel Charpentier
6De taxatie is goed uitgevoerd en het rapport was redelijk snel binnen na de betaling. Wel kreeg ik een telefoontje dat de taxatie 2 dagen later zou plaatsvinden dan afgesproken. Daarom had ik zelf al bijna een andere taxateur geregeld, maar kreeg ik te horen dat ik dan een 'boete' van €300,- zou krijgen !!! Gelukkig kon de taxateur alsnog de afgesproken dag komen en is alles goed afgehandeld.
-
Judith Jansen
10Voor het krijgen van een hypotheek was snel een taxatie nodig. Gelukkig kon dit meteen geregeld worden en was het rapport snel beschikbaar. Top service dus!