Renée van der Linden Makelaardij & Taxaties
In de regio Velden staat Renée van der Linden Makelaardij & Taxaties voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met een klein team en veel aandacht voor de klant, zorgen we ervoor dat elk proces soepel verloopt. Onze belofte is om met professionaliteit en empathie te werken, zodat jij je gerust kunt voelen tijdens dit belangrijke proces. Wij specialiseren ons in verkoop en taxaties, met een werkwijze die gericht is op transparant...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Solingerhof 25
5941JS Velden
€ 725.000 k.k.
€ 3.125/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 232 m²
- Superficie du terrain
- 681 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Markt 12 C
5941GA Velden
€ 339.000 k.k.
€ 4.708/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 72 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Rijksstraatweg 49
5943AA Lomm
€ 849.000 k.k.
€ 2.948/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 288 m²
- Superficie du terrain
- 6496 m²
- Chambres de coucher
- 7
-
- Vendu
Pastoor Baltesenstraat 1
5941CG Velden
€ 490.000 k.k.
€ 3.656/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 134 m²
- Superficie du terrain
- 316 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Oude Heerweg 199
5941EM Velden
€ 309.000 k.k.
€ 3.551/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 87 m²
- Superficie du terrain
- 162 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Lage Lei 59
5944CN Arcen
Prix sur demande
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 98 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
Avis (13)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
13 avis total
Funda
10 commentaires sur Funda
3 commentaires sur Google
-
Pastoor Baltesenstraat 1
10Het was een prettige, duidelijke en toegankelijke makelaar die steeds snel en adequaat reageerde bijvragen of onduidelijkheden van onze kant. Fijn persoon.
-
Lage Lei 59
10Het contact met Renée hebben wij als erg prettig ervaren. Vanaf het eerste moment nam zij de tijd om alles duidelijk uit te leggen en ons stap voor stap mee te nemen in het proces. Bij vragen kregen we snel en helder antwoord, zowel telefonisch als via de app of mail, wat voor ons erg fijn werkte. Renée straalt deskundigheid uit en weet haar kennis op een toegankelijke manier over te brengen. Daarnaast was de omschrijving van ons huis op Funda mooi en zorgvuldig opgesteld, met o…
-
Vinkenkamp 5
8Traduit par l'IAj'aurais préféré avoir plus de contact personnel, notamment avec tous les formulaires à remplir. Je ne suis pas tellement adepte de ces contraintes digitales, mais je comprends aussi que ce soit la nouvelle méthode.
-
St. Leonardsweg 0 ong
10Traduit par l'IAExact, riche en fiable. J'ai trouvé le contact avec Renée très agréable.
-
Bevrijdingsweg 5
10Traduit par l'IANous sommes très satisfaits du contact avec l'agent immobilier. Toutes nos questions ont été rapidement et professionnellement répondues. Une excellente et agréable expérience.