Hendriks Makelaardij Amersfoort
"Vendre une maison ? Commencez par l'estimation gratuite !"
Bij Hendriks Makelaardij in Amersfoort combineren we passie voor woningen met expertise in de woonmarkt. Wij helpen u bij het kopen, verkopen of verhuren van een woning en bieden daarbij ook ondersteuning bij hypotheek- of verzekeringstaken. Door al onze specialisaties onder één dak aan te bieden, zorgen wij voor een compleet en gerichte dienstverlening. Als NVM makelaar zijn wij al jarenlang betrokken bij de woonmarkt in Amersfoort en...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Toetsenbordpad 19
3821BC Amersfoort
€ 495.000 k.k.
€ 5.500/m²
A++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 90 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Nijenrode 15 A
3813NV Amersfoort
€ 375.000 k.k.
€ 5.282/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 71 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Laan naar Emiclaer 18
3823EH Amersfoort
€ 250.000 k.k.
€ 6.944/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 36 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
De Oudenhage 7
3817HS Amersfoort
€ 730.000 k.k.
€ 4.899/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 149 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Arnhemseweg-Zuid 222
3817CN Amersfoort
€ 495.000 k.k.
€ 5.266/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 94 m²
- Superficie du terrain
- 200 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Sous réserve
Beverweerd 9
3813XB Amersfoort
€ 535.000 k.k.
€ 3.849/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 139 m²
- Superficie du terrain
- 200 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (121)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
121 avis total
Funda
55 commentaires sur Funda
66 commentaires sur Google
-
Rutger Kock
2Zeer teleurstellende ervaring. Op basis van onjuiste informatie van hun makelaar heb ik een bod gedaan op een woning, dat werd geaccepteerd. Ik heb vervolgens kosten gemaakt voor een hypotheek, aannemers en een taxatie. Pas na twee weken — en na meerdere keren zelf achteraan te hebben gebeld — bleek uit de verbouwspecificatie dat niets van wat de makelaar mij had verteld mogelijk was in dit pand. Ik was genoodzaakt mijn bod in te trekken. Hendriks heeft op geen enkel moment excuses aangeboden, noch enige compensatie voor de kosten die ik op basis van hun foutieve informatie heb gemaakt. Communicatie was gedurende het hele traject ondermaats. Ik raad niemand aan dit makelaarskantoor in te schakelen.
-
Eiberlaan 15
9We hebben eerdere ervaringen met dit makelaarskantoor. De medewerkers zijn vriendelijk, en denken goed mee om de woning goed in de markt te zetten. De woning is snel verkocht door Hendriks Amersfoort.
-
Sara Burgerhartsingel 321
10Ik heb heel bewust voor deze makelaar gekozen, omdat ik als koper me door hen bij meerdere bezichtigingen zo fijn benaderd voelde. Als makelaar van mij, nu verkoper, maken zij hun vakmanschap wederom waar. Erg blij met hen!
-
C. M.
10Geweldig fijne makelaar! Ik was Eveline van Hendriks Makelaardij al een paar keer bij een bezichtiging tegengekomen toen ik een huis zocht, en voelde me toen als koper serieus benaderd en echt gezien in mijn zoektocht. Toen ik ging verkopen koos ik daarom graag voor hen, ze hebben ook aan deze kant helemaal waargemaakt wat ik hoopte en verwachte. En makelaar met veel kennis én een fijne menselijke touch. Aanrader!