Hendriks Makelaardij Amersfoort
"Selling a house? Start with the free valuation!"
At Hendriks Makelaardij in Amersfoort, we combine our passion for homes with expertise in the housing market. We help you with buying, selling or renting a home and also provide support for mortgage or insurance tasks. By offering all our specializations under one roof, we ensure a complete and focused service. As an NVM real estate agent, we have been involved in the housing market in Amersfoort and surrounding areas for years. Our col...
Current housing stock
-
- Available
Toetsenbordpad 19
3821BC Amersfoort
€ 495.000 k.k.
€ 5.500/m²
A++Save as favorite- Living area
- 90 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Nijenrode 15 A
3813NV Amersfoort
€ 375.000 k.k.
€ 5.282/m²
CSave as favorite- Living area
- 71 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Available
Laan naar Emiclaer 18
3823EH Amersfoort
€ 250.000 k.k.
€ 6.944/m²
BSave as favorite- Living area
- 36 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Available
De Oudenhage 7
3817HS Amersfoort
€ 730.000 k.k.
€ 4.899/m²
ASave as favorite- Living area
- 149 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Arnhemseweg-Zuid 222
3817CN Amersfoort
€ 495.000 k.k.
€ 5.266/m²
DSave as favorite- Living area
- 94 m²
- Land area
- 200 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Under consideration
Beverweerd 9
3813XB Amersfoort
€ 535.000 k.k.
€ 3.849/m²
CSave as favorite- Living area
- 139 m²
- Land area
- 200 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (121)
Review platforms
BronscoresTotal score
121 total reviews
Funda
55 reviews on Funda
66 reviews on Google
-
Rutger Kock
2Zeer teleurstellende ervaring. Op basis van onjuiste informatie van hun makelaar heb ik een bod gedaan op een woning, dat werd geaccepteerd. Ik heb vervolgens kosten gemaakt voor een hypotheek, aannemers en een taxatie. Pas na twee weken — en na meerdere keren zelf achteraan te hebben gebeld — bleek uit de verbouwspecificatie dat niets van wat de makelaar mij had verteld mogelijk was in dit pand. Ik was genoodzaakt mijn bod in te trekken. Hendriks heeft op geen enkel moment excuses aangeboden, noch enige compensatie voor de kosten die ik op basis van hun foutieve informatie heb gemaakt. Communicatie was gedurende het hele traject ondermaats. Ik raad niemand aan dit makelaarskantoor in te schakelen.
-
Eiberlaan 15
9We hebben eerdere ervaringen met dit makelaarskantoor. De medewerkers zijn vriendelijk, en denken goed mee om de woning goed in de markt te zetten. De woning is snel verkocht door Hendriks Amersfoort.
-
Sara Burgerhartsingel 321
10Ik heb heel bewust voor deze makelaar gekozen, omdat ik als koper me door hen bij meerdere bezichtigingen zo fijn benaderd voelde. Als makelaar van mij, nu verkoper, maken zij hun vakmanschap wederom waar. Erg blij met hen!
-
C. M.
10Geweldig fijne makelaar! Ik was Eveline van Hendriks Makelaardij al een paar keer bij een bezichtiging tegengekomen toen ik een huis zocht, en voelde me toen als koper serieus benaderd en echt gezien in mijn zoektocht. Toen ik ging verkopen koos ik daarom graag voor hen, ze hebben ook aan deze kant helemaal waargemaakt wat ik hoopte en verwachte. En makelaar met veel kennis én een fijne menselijke touch. Aanrader!