Van der Hoek Makelaardij B.V.
"Courtier à valeur ajoutée"
Van der Hoek Makelaardij staat sinds 1951 voor betrouwbare en deskundige dienstverlening in de woningmakelaardij. In Harderwijk, Ermelo en omgeving helpen wij u bij de aankoop, verkoop of verhuur van een woning. Onze specialisten zijn gecertificeerd, beëdigd en lid van de NVM. Wij zorgen voor een persoonlijk en onafhankelijk advies, afgestemd op uw wensen. Onze makelaars werken met de laatste kennis en blijven op de hoogte van wetgeving...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Gerbrandylaan 27
3844BH Harderwijk
€ 499.500 k.k.
€ 3.933/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 127 m²
- Superficie du terrain
- 260 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Vondellaan 103
3842EC Harderwijk
€ 425.000 k.k.
€ 3.542/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 120 m²
- Superficie du terrain
- 148 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Broeklaan 32
3848CJ Harderwijk
€ 425.000 k.k.
€ 4.830/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 88 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Ir. De Blocq van Kuffelerstraat 1
3841KD Harderwijk
€ 449.500 k.k.
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 101 m²
- Superficie du terrain
- 288 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Rietgansstraat 31
3853AH Ermelo
€ 435.000 k.k.
€ 3.566/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 122 m²
- Superficie du terrain
- 130 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Hierdenseweg 44
3841GZ Harderwijk
€ 665.000 k.k.
€ 5.885/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 113 m²
- Superficie du terrain
- 217 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (114)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
114 avis total
Funda
52 commentaires sur Funda
62 commentaires sur Google
-
Strekdam 60
9Wij zijn erg tevreden over makelaar Van der Hoek. Korte lijnen, pragmatische aanpak, en terzake kundig. Prima makelaar om zaken mee te doen als je in Harderwijk en omstreken een huis wil (ver)kopen.
-
Westrak 59
9Top service, fijne communicatie en goede adviezen bij zowel de aankoop als verkoop. Ook de foto’s en brochure zagen er echt super uit! Zou Van der Hoek Makelaardij aan iedereen aanraden!
-
Amy A-C Gille
10Een boek schrijven doe je niet alleen en bij Borgerhoff & Lamberigts voelde dat vanaf dag één zo. Dankjewel aan het hele team — Nancy, Janne, Sarah, Romana en iedereen achter de schermen — voor de professionele begeleiding, de scherpe feedback en het vertrouwen doorheen het hele traject. Een samenwerking die ik iedereen kan aanraden.
-
Roos- en Doornhof 7
9Prettig bijgestaan door het makelaarskantoor. Werd met alle vragen goed te woord gestaan en geholpen.
-
Krommekamp 118
9Traduit par l'IALe contact était très bon. Tout a également été bien expliqué, ce sont de très belles personnes chez Der Hoek courtier.
-
Suikerbakker 16
9Traduit par l'IALe contact s'est déroulé très agréablement. Le courtier nous a vraiment soulagés et a pris en charge beaucoup de choses. Il était très accessible et réagissait rapidement à nos questions.
-
Da Costastraat 19
9Traduit par l'IANous sommes bien accompagnés Et super satisfaits Et nous recommanderions vraiment le courtier à tout le monde Avec amitiés