Regron NVM Makelaardij o.g. is sinds 1991 gevestigd in Zoetermeer en heeft zich in de jaren sindsdien als betrouwbare partner opgesteld in de regio Haaglanden. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kwaliteit, biedt het kantoor een breed aanbod van diensten in de woningmarkt. Of u nu op zoek bent naar een nieuw huis of uw huidige woning wilt verkopen, de specialisten van Regron NVM staan voor u klaar met deskundig advies en persoon...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Salland 20
2716AK Zoetermeer
€ 465.000 k.k.
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 128 m²
- Superficie du terrain
- 174 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Loggerkade 11
2725EL Zoetermeer
€ 539.000 k.k.
€ 4.312/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 125 m²
- Superficie du terrain
- 148 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Filmlaan 1
2726RN Zoetermeer
€ 485.000 k.k.
€ 4.217/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 115 m²
- Superficie du terrain
- 129 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Veerstal 16
2801RB Gouda
€ 365.000 k.k.
€ 5.794/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 63 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Algengroen 8 C
2718GN Zoetermeer
€ 435.000 k.k.
€ 4.350/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 100 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Clematispark 17
2724HX Zoetermeer
€ 425.000 k.k.
€ 4.087/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 104 m²
- Superficie du terrain
- 110 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (74)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
74 avis total
Funda
55 commentaires sur Funda
19 commentaires sur Google
-
Grondel 8
10Traduit par l'IANous avions la plus grande offre pour une maison que nous aimions beaucoup, mais nous l'avons perdue car le propriétaire et leur agent ont choisi le deuxième candidat. Nous avons plus tard remporté l'offre pour une maison plus petite dans le même quartier, pas exactement ce que nous voulions mais c'est agréable et cocooning et nous en sommes contents.
-
Noordwaarts 172
10Traduit par l'IALe contact avec l'agent immobilier s'est bien passé et a été agréable. Il nous tenait informés des dernières développements. Le bureau était également très facile d'accès. Très aimable et extrêmement sympathique. Bureau d'agent immobilier fiable !
-
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ
10 -
Darkfield
10Je wordt van A tot Z geholpen bij het kopen van een woning. Klassen!!!
-
Anna Ruyschstraat 27
10Het contact met Ferdinand was heel fijn! Duidelijke uitleg en heel goed geholpen! Iedereen van Regron onwijs bedankt voor het fijne en duidelijke contact!
-
Braamberg 8
10Prettige begeleiding door Ferdinand gedurende het hele proces en altijd goed contact met het hele team. Communicatie is duidelijk en helder.
-
Maria van Oosterwijckstraat 49
10Overall, everything went smoothly, and Regron offered comprehensive information and support throughout the process.
-
Wesley Toet
10Ik ben ontzettend tevreden. Ferdinand, Daniëlla en Sandra staan altijd voor je klaar. De communicatie was snel, duidelijk en persoonlijk. Ook werd er meegedacht en kreeg ik waardevol advies bij elke stap. Dankzij de professionele aanpak en betrokkenheid is alles soepel en succesvol verlopen. Ik zou deze makelaar dan ook zeker aanraden aan iedereen die op zoek is naar een betrouwbare en deskundige begeleiding bij de aankoop of verkoop van een woning!