Regron NVM Makelaardij o.g. is sinds 1991 gevestigd in Zoetermeer en heeft zich in de jaren sindsdien als betrouwbare partner opgesteld in de regio Haaglanden. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kwaliteit, biedt het kantoor een breed aanbod van diensten in de woningmarkt. Of u nu op zoek bent naar een nieuw huis of uw huidige woning wilt verkopen, de specialisten van Regron NVM staan voor u klaar met deskundig advies en persoon...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Salland 20
2716AK Zoetermeer
€ 465.000 k.k.
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 128 m²
- Fläche des Grundstücks
- 174 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Loggerkade 11
2725EL Zoetermeer
€ 539.000 k.k.
€ 4.312/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 125 m²
- Fläche des Grundstücks
- 148 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Filmlaan 1
2726RN Zoetermeer
€ 485.000 k.k.
€ 4.217/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 115 m²
- Fläche des Grundstücks
- 129 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Veerstal 16
2801RB Gouda
€ 365.000 k.k.
€ 5.794/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 63 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Algengroen 8 C
2718GN Zoetermeer
€ 435.000 k.k.
€ 4.350/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 100 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Clematispark 17
2724HX Zoetermeer
€ 425.000 k.k.
€ 4.087/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 104 m²
- Fläche des Grundstücks
- 110 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (74)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
74 Bewertungen insgesamt
Funda
55 Bewertungen auf Funda
19 Bewertungen bei Google
-
Grondel 8
10We had the biggest bid for a house we liked alot but we lost it as the owner and their agent chosed the second place bidder. We later won the bid for a smaller house in the same neighbourhood, not exactly what we wanted but it is nice and cozy and we are happy with it.
-
Noordwaarts 172
10Het contact met de makelaar verliep goed en prettig. Hij hield ons op de hoogte van de laatste ontwikkelingen. Ook het kantoor was heel goed bereikbaar. Enorm behulpzaam en zeer vriendelijk. Betrouwbaar makelaarskantoor!
-
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ
10 -
Darkfield
10Übersetzt durch KIBei dem Kauf einer Wohnung hilft man Ihnen von A bis Z. Klassen!!!
-
Anna Ruyschstraat 27
10Het contact met Ferdinand was heel fijn! Duidelijke uitleg en heel goed geholpen! Iedereen van Regron onwijs bedankt voor het fijne en duidelijke contact!
-
Braamberg 8
10Prettige begeleiding door Ferdinand gedurende het hele proces en altijd goed contact met het hele team. Communicatie is duidelijk en helder.
-
Maria van Oosterwijckstraat 49
10Overall, everything went smoothly, and Regron offered comprehensive information and support throughout the process.
-
Wesley Toet
10Ik ben ontzettend tevreden. Ferdinand, Daniëlla en Sandra staan altijd voor je klaar. De communicatie was snel, duidelijk en persoonlijk. Ook werd er meegedacht en kreeg ik waardevol advies bij elke stap. Dankzij de professionele aanpak en betrokkenheid is alles soepel en succesvol verlopen. Ik zou deze makelaar dan ook zeker aanraden aan iedereen die op zoek is naar een betrouwbare en deskundige begeleiding bij de aankoop of verkoop van een woning!