Molenbeek Makelaars Woudenberg
"Habiter, travailler et vivre"
Molenbeek Makelaars in Woudenberg staat voor betrouwbare en resultaatgerichte dienstverlening op de woningmarkt. Met een sterke focus op verkoop, verhuur en taxatie van woningen bieden wij persoonlijke ondersteuning bij elke stap van het proces. Onze expertise strekt zich uit tot nieuwbouwprojecten en bedrijfspanden, waardoor wij een breed aanbod kunnen leveren op de regio. Onze vestiging in Woudenberg dient als centraal punt voor de wo...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
John F. Kennedylaan 111
3931XH Woudenberg
€ 550.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 120 m²
- Superficie du terrain
- 378 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Valleilaan 22
3931GN Woudenberg
€ 825.000 k.k.
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 181 m²
- Superficie du terrain
- 334 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Willem de Zwijgerlaan 31
3931KL Woudenberg
€ 719.500 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 159 m²
- Superficie du terrain
- 344 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
van Beuningenlaan 11
3953BP Maarsbergen
€ 1.275.000 k.k.
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 228 m²
- Superficie du terrain
- 843 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Van der Duin van Maasdamlaan 16
3931HR Woudenberg
€ 519.500 k.k.
€ 4.123/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 126 m²
- Superficie du terrain
- 246 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Stationsweg Oost 235
3931EP Woudenberg
€ 935.000 k.k.
€ 3.489/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 268 m²
- Superficie du terrain
- 1140 m²
- Chambres de coucher
- 5
Avis (92)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
92 avis total
Funda
63 commentaires sur Funda
29 commentaires sur Google
-
John F. Kennedylaan 11
10Het contact verliep heel vlot en natuurlijk! De makelaar is deskundig en geeft de nodige uitleg. Ook op kantoor is het personeel vriendelijk en behulpzaam. Molenbeek makelaars kan ik zeker aanbevelen!!
-
Beukenlaan 15
8We hebben goede contact gehad met Molenbeek Makelaar. Ze zijn zeer professioneel in hun werk. Ze staan altijd klaar voor de klanten. Zeker een aanrader.
-
A.J. Nagtegaal
10 -
Van Ginkellaan 31
9De contact verliep heel vlot en helder. Goed deskundig en begeleiding waardoor we hun met onze gevoel goed kunnen vertrouwen.
-
Veldschans 3
9Een fijn persoonlijk contact, flexibel en vriendelijk. Bij vragen snel en duidelijk antwoord, afspraken soepel in te plannen. Neemt het werk uit handen en geeft goed advies.
-
Prangelaar 14
9Sam was vriendelijk, accuraat, deskundig, realistisch, en flexibel met goede lokale marktkennis, wij zijn tevreden.
-
Ernest Prins
10Wij hebben afgelopen 2 jaar meerdere huizen verkocht en een nieuw huis aangekocht met Sam van den Berg van Molenbeek Makelaars. Wij hebben Sam leren kennen als een deskundig en betrokken makelaar die snel doorhad wat wij zochten en ons daarin goed heeft kunnen ondersteunen en adviseren. Wij kunnen Molenbeek Makelaars dan ook van harte aanbevelen.
-
Huub Pragt
10Communicatief en betrouwbaar.
-
张静