Majoor Makelaars Amersfoort
"Chez Major, on y va pour ça."
Bij Majoor gaan we ervoor. Elke dag weer. Ons team staat klaar om jouw wensen te vervullen, of het nu gaat om je eerste stap of een mooie overstap. Wij luisteren, denken mee en lopen met je mee vanaf het begin tot aan de sleuteloverdracht. Samen werken we aan jouw beste resultaat, met aandacht voor zowel de feiten als de sfeer van elke locatie. We kennen de buurten, voelen de sfeer en ontdekken het potentieel van elk pand. Door continu...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Laan van Duurzaamheid 83
3824DZ Amersfoort
€ 550.000 k.k.
€ 4.365/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 126 m²
- Superficie du terrain
- 211 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Utrechtseweg 6 B
3704HC Zeist
€ 850.000 k.k.
€ 5.944/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 143 m²
- Superficie du terrain
- 875 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Achter Sint Annahof 16
3811PK Amersfoort
€ 425.000 k.k.
€ 5.667/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 75 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Coulissen 162
3826PG Amersfoort
€ 795.000 k.k.
€ 4.056/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 196 m²
- Superficie du terrain
- 11066 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Vendu sous réserve
Pastorielaan 135
3828EZ Hoogland
€ 565.000 k.k.
€ 4.124/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 137 m²
- Superficie du terrain
- 165 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Vendu sous réserve
Het Wolfseind 14
3823VS Amersfoort
€ 735.000 k.k.
€ 3.930/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 187 m²
- Superficie du terrain
- 215 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (19)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
19 avis total
Funda
5 commentaires sur Funda
14 commentaires sur Google
-
Australiëring 7
9Prima Gegaan. Was zeer tevreden en ze waren erg betrokken. Veel mede denken. Dat is altijd prettig. Volgende x weer
-
Lia Houtveen
10Hele fijne persoonlijke samenwerking met de verkoop van m'n huis. Bjorn heeft ervoor gezorgd dat m'n huis binnen 1 week verkocht is.
-
Maarten Rossaartpad 37
10Heel fijn geholpen door Bjorn. Contact was fijn. Ik werd goed op de hoogte gehouden. Huis was snel verkocht. Begeleiding was heel fijn.
-
Schutterhoeflaan 18
8Een zeer ervaren makelaar. Prettig in de omgang. Iemand die doet wat hij beloofd. Ook het team achter de makelaar krijgt een dikke voldoende. Zij zijn zeer behulpzaam en hebben oplossingsgericht voor ons gewerkt. Belangrijk voor ons als ouderen (70+).
-
Jolanda Kraaij
10Top service! We waren op zoek naar een mooi appartement vlakbij de binnenstand van Amersfoort. Majoor Makelaars heeft ons erg goed geholpen daarbij. Zodra er een nieuw appartement op de markt kwam namen zij direct contact met ons op om te bespreken of het past bij wat wij zochten. Inmiddels zijn wij eigenaar van een mooi appartement, op een mooie plek! Ons contactpersoon bij Majoor Makelaars was Björn van Vugt, vriendelijk, behulpzaam, betrouwbaar. Mochten wij ooit willen verkopen of weer willen kopen, dan zullen wij zeker voor Majoor Makelaars kiezen!
-
Bertil Brendeke