Majoor Makelaars Amersfoort
"At Major, we're going for it."
At Majoor, we go for it. Every day again. Our team is ready to fulfill your wishes, whether it's your first step or a beautiful move. We listen, think along and walk with you from the beginning until the handover of keys. Together we work towards your best result, paying attention to both the facts and the atmosphere of each location. We know the neighborhoods, feel the atmosphere and discover the potential of every property. By continu...
Current housing stock
-
- Available
Laan van Duurzaamheid 83
3824DZ Amersfoort
€ 550.000 k.k.
€ 4.365/m²
BSave as favorite- Living area
- 126 m²
- Land area
- 211 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Utrechtseweg 6 B
3704HC Zeist
€ 850.000 k.k.
€ 5.944/m²
CSave as favorite- Living area
- 143 m²
- Land area
- 875 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Achter Sint Annahof 16
3811PK Amersfoort
€ 425.000 k.k.
€ 5.667/m²
BSave as favorite- Living area
- 75 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Coulissen 162
3826PG Amersfoort
€ 795.000 k.k.
€ 4.056/m²
A+++Save as favorite- Living area
- 196 m²
- Land area
- 11066 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Sold subject to confirmation
Pastorielaan 135
3828EZ Hoogland
€ 565.000 k.k.
€ 4.124/m²
BSave as favorite- Living area
- 137 m²
- Land area
- 165 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Sold subject to confirmation
Het Wolfseind 14
3823VS Amersfoort
€ 735.000 k.k.
€ 3.930/m²
BSave as favorite- Living area
- 187 m²
- Land area
- 215 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (19)
Review platforms
BronscoresTotal score
19 total reviews
Funda
5 reviews on Funda
14 reviews on Google
-
Australiëring 7
9Prima Gegaan. Was zeer tevreden en ze waren erg betrokken. Veel mede denken. Dat is altijd prettig. Volgende x weer
-
Lia Houtveen
10Translated by AIVery nice personal cooperation with the sale of my house. Bjorn has made sure that my house was sold within 1 week.
-
Maarten Rossaartpad 37
10Heel fijn geholpen door Bjorn. Contact was fijn. Ik werd goed op de hoogte gehouden. Huis was snel verkocht. Begeleiding was heel fijn.
-
Schutterhoeflaan 18
8Een zeer ervaren makelaar. Prettig in de omgang. Iemand die doet wat hij beloofd. Ook het team achter de makelaar krijgt een dikke voldoende. Zij zijn zeer behulpzaam en hebben oplossingsgericht voor ons gewerkt. Belangrijk voor ons als ouderen (70+).
-
Jolanda Kraaij
10Top service! We waren op zoek naar een mooi appartement vlakbij de binnenstand van Amersfoort. Majoor Makelaars heeft ons erg goed geholpen daarbij. Zodra er een nieuw appartement op de markt kwam namen zij direct contact met ons op om te bespreken of het past bij wat wij zochten. Inmiddels zijn wij eigenaar van een mooi appartement, op een mooie plek! Ons contactpersoon bij Majoor Makelaars was Björn van Vugt, vriendelijk, behulpzaam, betrouwbaar. Mochten wij ooit willen verkopen of weer willen kopen, dan zullen wij zeker voor Majoor Makelaars kiezen!
-
Bertil Brendeke
10Ik heb met veel plezier samengewerkt met het team van Majoor Makelaars Soest en Amersfoort, en in het bijzonder met Bjorn van Vught. Bjorn was gedurende het hele traject zeer betrokken en ook buiten reguliere kantoortijden goed bereikbaar om mee te denken over het succesvol in de verhuur brengen van ons bedrijfspand. Ondanks zijn relatief jonge leeftijd beschikt hij over duidelijke vakkennis, een goed gevoel voor de markt en veel enthousiasme. Wat ik persoonlijk belangrijk vind in een samenwerking is dat afspraken ook echt worden nagekomen. In dat opzicht hebben we als team goed samengewerkt: afspraak was afspraak. Uiteindelijk heeft Bjorn een huurder gevonden waar ik zeer tevreden mee ben. Dit is misschien een vrij uitgebreide referentie, maar wel een oprechte. Als de ervaring minder goed was geweest, had ik dat ook eerlijk geschreven. Gelukkig was dat hier absoluut niet het geval.