Makelaardij IJsselstein
In IJsselstein staat Makelaardij IJsselstein voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Wij combineren lokale kennis met moderne werkwijzen om jou te begeleiden bij de verkoop, aankoop of taxatie van je woning. Onze belofte is om jou met professionaliteit en transparantie te ondersteunen, zodat je gerust kunt zijn over elke stap in het proces. Wij bieden dienstverlening op maat, met aandacht voor jouw wensen en doelen. Onze werkw...
Offre immobilière actuelle
-
- Sous réserve
Colombiahof 6
3404ZR IJsselstein
€ 445.000 k.k.
€ 4.363/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 102 m²
- Superficie du terrain
- 128 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Sous réserve
Tiranastraat 80
3404CH IJsselstein
€ 425.000 k.k.
€ 4.942/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 86 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu
Arizonahof 16
3404WP IJsselstein
€ 450.000 k.k.
€ 3.947/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 114 m²
- Superficie du terrain
- 134 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Heer Frederikstraat 16
3401ZE IJsselstein
€ 425.000 k.k.
€ 4.670/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 91 m²
- Superficie du terrain
- 100 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Acheter
Hugo Poortmanstraat 47
3404AJ IJsselstein
€ 385.000 k.k.
€ 5.000/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 77 m²
- Superficie du terrain
- 92 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Acheter
Maassingel 88
3404KJ IJsselstein
€ 459.000 k.k.
€ 3.991/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 115 m²
- Superficie du terrain
- 118 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (63)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
63 avis total
Funda
8 commentaires sur Funda
55 commentaires sur Google
-
Robin Krauweel
10We zijn de afgelopen tijd super goed geholpen met de aankoop van ons eerste koophuis. Marcel was enorm beschikbaar en flexibel in het maken van afspraken of tussendoor even bellen als wij vragen hadden. Echt een aanrader!
-
Marlot Wolvekamp
10Na ongeveer anderhalf jaar zelf zoeken naar een woning, besloten we toch een aankoopmakelaar in te schakelen. Via via kwamen we terecht bij Marcel – en daar hebben we geen moment spijt van gehad. Marcel begeleidde ons op een prettige en duidelijke manier. Hij gaf heldere uitleg, communiceerde snel en transparant, en dacht echt met ons mee. We hebben samen twee woningen bezichtigd en bij de tweede was het al raak. Dankzij zijn deskundigheid en betrokkenheid voelden we ons zeker in het hele proces. We zijn dan ook zeer tevreden en bevelen Marcel van harte aan!
-
Marijn Schwarte
10Marcel heeft ons onwijs goed en naar volle tevredenheid geholpen bij het verkopen van ons huis! Wij waren erg blij met zijn flexibiliteit en snelle schakelen! Marcel ontzorgt je waar mogelijk!
-
Wendel Roelfszema
10Wij kwamen bij deze makelaar via mond op mond reclame. Zijn manier van werken sprak ons zeer aan en alles was goed geregeld, zoals fotograaf, energielabel en taxateur. Wij kunnen deze makelaar met vijf sterren aanbevelen.
-
Aurora Sciascera
10Het kopen van een eerste huis is spannend, maar dankzij Marcel kijken wij er met veel plezier op terug! We zijn enorm geholpen door zijn betrokkenheid en snelheid, en hij kent de markt als geen ander. Marcel is een betrouwbare makelaar die professionaliteit combineert met oprechte eerlijkheid.