Hestia makelaars & taxateurs
"Meilleurs conseils pour la vente, la location et l'achat !"
Sinds 1930 staat Hestia Makelaars & Taxateurs voor betrouwbare en gedegen makelaarsdienst in Nijmegen en de regio. Onze ervaring en diepgang in de lokale markt maken ons al jarenlang een van de grootste partijen in het vakgebied. Wij geloven in eerlijk en open advies, zodat u altijd weet waar u aan toe bent. In ons team is samenwerking en kennisdeling van groot belang. Door dagelijks te spitten in vraagstukken en openlijk adviezen uit t...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Terralaan 71
6515JN Nijmegen
€ 550.000 k.k.
€ 4.074/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 135 m²
- Superficie du terrain
- 140 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Bosweg 29
6573EA Beek
€ 1.475.000 k.k.
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 217 m²
- Superficie du terrain
- 1870 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Spijkerweg 7
6584AB Molenhoek
€ 1.475.000 k.k.
€ 4.390/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 336 m²
- Superficie du terrain
- 3131 m²
- Chambres de coucher
- 7
-
- Disponible
Groene Heuvels 127
6644KX Ewijk
€ 182.500 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 83 m²
- Superficie du terrain
- 506 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Kanunnik van Osstraat 53
6525TW Nijmegen
€ 519.000 k.k.
€ 4.806/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 108 m²
- Superficie du terrain
- 177 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Tweede Oude Heselaan 209
6542VG Nijmegen
€ 395.000 k.k.
€ 3.185/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 124 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 4
Avis (180)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
180 avis total
Funda
86 commentaires sur Funda
94 commentaires sur Google
-
Oude Molenweg 165
10Contact verliep prettig. We zijn goed geholpen bij de aankoop van onze nieuwe woning. Er is goed geluisterd naar onze wensen, en we zijn geholpen om exact te krijgen waar wij naar op zoek waren.
-
De Bonkelaar 4
10Wij zijn super tevreden over het verkoopproces van ons huis met Hestia makelaars. Er was fijn contact met korte lijntjes en we werden goed begeleid, dank jullie wel!
-
Slotemaker de Bruïneweg 141
8Wij waren heel blij met Hestia als verkoopmakelaar. Heel goed bereikbaar en laagdrempelige manier van contact door even te appen met bepaalde vraagstukken. Ook zo nodig vaak nog in de avond bereikbaar. Onze makelaar had een goed beeld voor de sterke punten van onze woningen en heeft daarnaast goed ondersteund met het aankopen van een woning.
-
Tal Nuijens
10Hestia heeft ons ondersteund bij zowel het aankopen van een woning als het verkopen van onze woning. Voor deze combinatie hebben wij altijd één contactpersoon gehad waar wij heel blij mee waren. We konden hem altijd bereiken op een laagdrempelige manier en reageerde soms, of als dingen écht geregeld moesten worden ook nog in de avonduren. Een goed gevoel voor de markt(waardes) en regelzaken werden snel opgepakt. Een zekere aanrader!
-
Schubertstraat 8
10Zeer tevreden over het fijne contact met de makelaar en de goede begeleiding. Wij zouden dit kantoor zeker aanbevelen. Bedankt!