Van der Meer Makelaars
"Meilleur résultat grâce à plus de temps et d'attention"
Van der Meer makelaars staat bekend als een betrouwbaar en persoonlijk adres in de makelaarswereld. Onze klantgerichte aanpak zorgt ervoor dat u vanaf het eerste gesprek op de juiste weg komt. We leggen geen goud op tafel, maar geven wel een eerlijk advies en houden u professioneel bijgestuurd op elke stap van de weg. Onze vestigingen in Noordwijk, Katwijk en Lisse vormen de basis voor onze service in de gehele Duin- en Bollenstreek. Of...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Secretaris Varkevisserstraat 249
2225LB Katwijk
€ 489.500 k.k.
€ 4.799/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 102 m²
- Superficie du terrain
- 138 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Korenbloemlaan 14
2235EP Valkenburg
€ 399.000 k.k.
€ 6.333/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 63 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Oranjelaan 21
2231DE Rijnsburg
€ 439.000 k.k.
€ 5.354/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 82 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Sous réserve
Berkenlaan 8
2224EJ Katwijk
€ 965.000 k.k.
€ 6.993/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 138 m²
- Superficie du terrain
- 429 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Sous réserve
Oranjelaan 136
2231ZG Rijnsburg
€ 510.000 k.k.
€ 4.016/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 127 m²
- Superficie du terrain
- 115 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu sous réserve
Coremolen 5 M39
2211BM Noordwijkerhout
€ 375.000 k.k.
€ 5.952/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 63 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (53)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
53 avis total
Funda
40 commentaires sur Funda
13 commentaires sur Google
-
Joyce Berg
10Als potentiële koper met deze makelaar te maken gehad. Wat een fijne en betrokken makelaar die mij goed op de hoogte hield van een aantal zaken en rustig de tijd neemt. Ondanks dat ik uiteindelijk besloten heb geen bod te doen is deze makelaar voor verkopers een aanrader!
-
Freesiastraat 9
10Verkoopmakelaar houdt proactief contact en heeft onze woning goed verkocht. Wij kijken terug op een fijn proces.
-
Schippersdam 1
9Dankbaar voor de deskundige en gedetailleerde hulp van van der Meer! Betrokken en professioneel met oog voor je persoonlijke wensen en situatie. Een absolute aanrader.
-
Patricia Distelvelt
10Mijn makelaar, Kees Schaart, heeft mij ontzettend goed geholpen bij zowel de verkoop van mijn appartement als met de wekelijkse zoekopdrachten, waardoor wij ons droomhuis hebben gevonden. Met zijn menselijke, zorgzame en tegelijkertijd tactvolle manier van werken — met oog voor zowel koper als verkoper — zou ik Kees aan alle lieve mensen van harte aanraden.
-
Heggerank 24
10We zijn ontzettend tevreden over Van der Meer. Vanaf het eerste contact was de communicatie duidelijk, eerlijk en prettig. Van der Meer (Kees Schaart) dacht actief mee, gaf realistische advies en hield ons goed op de hoogte. Dankzij Kees z'n aanpak en inzet was ons huis snel en tegen een hele mooie prijs verkocht. Absoluut een aanrader!