Van der Meer Makelaars
"Besseres Ergebnis durch mehr Zeit und Aufmerksamkeit"
Van der Meer makelaars staat bekend als een betrouwbaar en persoonlijk adres in de makelaarswereld. Onze klantgerichte aanpak zorgt ervoor dat u vanaf het eerste gesprek op de juiste weg komt. We leggen geen goud op tafel, maar geven wel een eerlijk advies en houden u professioneel bijgestuurd op elke stap van de weg. Onze vestigingen in Noordwijk, Katwijk en Lisse vormen de basis voor onze service in de gehele Duin- en Bollenstreek. Of...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Secretaris Varkevisserstraat 249
2225LB Katwijk
€ 489.500 k.k.
€ 4.799/m²
GAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 102 m²
- Fläche des Grundstücks
- 138 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Korenbloemlaan 14
2235EP Valkenburg
€ 399.000 k.k.
€ 6.333/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 63 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Oranjelaan 21
2231DE Rijnsburg
€ 439.000 k.k.
€ 5.354/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 82 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Unterbreitung
Berkenlaan 8
2224EJ Katwijk
€ 965.000 k.k.
€ 6.993/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 138 m²
- Fläche des Grundstücks
- 429 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Unterbreitung
Oranjelaan 136
2231ZG Rijnsburg
€ 510.000 k.k.
€ 4.016/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 127 m²
- Fläche des Grundstücks
- 115 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Coremolen 5 M39
2211BM Noordwijkerhout
€ 375.000 k.k.
€ 5.952/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 63 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (53)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
53 Bewertungen insgesamt
Funda
40 Bewertungen auf Funda
13 Bewertungen bei Google
-
Joyce Berg
10Als potentiële koper met deze makelaar te maken gehad. Wat een fijne en betrokken makelaar die mij goed op de hoogte hield van een aantal zaken en rustig de tijd neemt. Ondanks dat ik uiteindelijk besloten heb geen bod te doen is deze makelaar voor verkopers een aanrader!
-
Freesiastraat 9
10Verkoopmakelaar houdt proactief contact en heeft onze woning goed verkocht. Wij kijken terug op een fijn proces.
-
Schippersdam 1
9Dankbaar voor de deskundige en gedetailleerde hulp van van der Meer! Betrokken en professioneel met oog voor je persoonlijke wensen en situatie. Een absolute aanrader.
-
Patricia Distelvelt
10Mijn makelaar, Kees Schaart, heeft mij ontzettend goed geholpen bij zowel de verkoop van mijn appartement als met de wekelijkse zoekopdrachten, waardoor wij ons droomhuis hebben gevonden. Met zijn menselijke, zorgzame en tegelijkertijd tactvolle manier van werken — met oog voor zowel koper als verkoper — zou ik Kees aan alle lieve mensen van harte aanraden.
-
Heggerank 24
10We zijn ontzettend tevreden over Van der Meer. Vanaf het eerste contact was de communicatie duidelijk, eerlijk en prettig. Van der Meer (Kees Schaart) dacht actief mee, gaf realistische advies en hield ons goed op de hoogte. Dankzij Kees z'n aanpak en inzet was ons huis snel en tegen een hele mooie prijs verkocht. Absoluut een aanrader!