10+ Makelaars
"Vente réussie de votre maison"
Bij 10+ Makelaar in 's-Hertogenbosch helpen we u graag bij de verkoop of aankoop van uw woning. Met meer dan 15 jaar ervaring staan wij voor u klaar met professioneel advies en persoonlijke aanpak. Ons kantoor is gevestigd in het winkelcentrum 'De Rompertpassage', waar u altijd voldoende gratis parkeerplekken vindt. Kom langs voor een vrijblijvend gesprek en ontdek hoe wij u kunnen ondersteunen. Of het nu gaat om de verkoop van uw huidi...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Onderwijsboulevard 346
5223DP 's-Hertogenbosch
€ 429.000 k.k.
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 81 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
van Coehoornplein 44
5223BW 's-Hertogenbosch
€ 315.000 k.k.
€ 5.164/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 61 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Frans Molstraat 16
5224JV 's-Hertogenbosch
€ 400.000 k.k.
€ 4.040/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 99 m²
- Superficie du terrain
- 135 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
De Roverestraat 1
5251RN Vlijmen
€ 495.000 k.k.
€ 4.057/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 122 m²
- Superficie du terrain
- 210 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Lokeren 71
5235DB 's-Hertogenbosch
€ 450.000 k.k.
€ 4.018/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 112 m²
- Superficie du terrain
- 142 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Eindhovenlaan 46
5224VG 's-Hertogenbosch
€ 385.000 k.k.
€ 3.348/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 115 m²
- Superficie du terrain
- 137 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (29)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
29 avis total
Funda
29 commentaires sur Funda
-
Heuvelstraat 2
9Heel fijn makelaarskantoor, fijne mensen die meedenken en advies geven. Omdat wij niet zo digitaal zijn hebben ze ons ook zeer fijn geholpen met de papierhandel etc. Wij hebben het huis verkocht vanuit een erfenis dus totaal geen idee wat te verwachten maar gelukkig wisten zij goed hoe en wat te doen daarmee. Zeker een aanrader!
-
Negende Reit 25
9De verwachtingen zijn uitgekomen en de makelaar heeft het verkoopproces prima begeleid. Er was niet zo veel persoonlijk contact, maar was ook niet nodig. Als ik de makelaar nodig had, dan verliep het contact snel en correct.
-
Zwollestraat 12
9Snelle communicatie, betrokkenheid en informatie verstrekking. Gemakkelijk contact te krijgen via Whatsapp en goede financiële voorwaarden tav courtage.
-
Neercanne 4
10Zeggen wat ze doen en doen wat ze zeggen. Zeer tevreden over het gehele proces van het begin tot het einde. Altijd tijd voor overleg tussendoor en een snelle terugkoppeling na bezichtigingen.
-
Karel de Vijfdestraat 3
10Open, deskundig en flexibel en prettig in de omgang. Staat direct klaar. Ik zou hem zeker aanbevelen
-
Schout Lieshoutstraat 13
8Goed verkoopprijs berekend, kopers overboden. Snelle contacten, huis zeer snel verkocht voor een goede prijs.
-
Maliskampsestraat 17
10Traduit par l'IAUn très bon contact avec les agents immobiliers. Ils ont fait ce qu'ils avaient promis et nous avons eu un très bon prix pour notre maison. Bonne gestion !