Brandsma | De Jong makelaars & taxateurs
"Expert, actif et engagé !"
Brandsma | De Jong makelaars & taxateurs heeft zijn wortels in een familiebedrijf dat oorspronkelijk als Assurantiekantoor actief was in Ezinge en omgeving. Het bedrijf heeft zich later gevestigd op het gebied van de makelaardij en is sindsdien gegroeid tot een gevestigde naam in de regio. Het kantoor is tegenwoordig actief in Delfzijl, Uithuizen, Hoogezand en Zuidbroek. In Groningen werkt het onder de naam Lagro | Ebens makelaars & tax...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Molenerf 90
9981EA Uithuizen
€ 297.000 k.k.
€ 4.125/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 72 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Gela Manningalaan 8
9991AG Middelstum
€ 339.000 k.k.
€ 4.708/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 72 m²
- Superficie du terrain
- 587 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Rijksweg 183
9792PE Ten Post
€ 275.000 k.k.
€ 3.198/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 86 m²
- Superficie du terrain
- 95 m²
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Hoofdstraat 20
9921PB Stedum
€ 450.000 k.k.
€ 1.531/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 294 m²
- Superficie du terrain
- 679 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Sous option
Allert Meijerlaan 18
9981NR Uithuizen
€ 299.000 k.k.
€ 2.931/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 102 m²
- Superficie du terrain
- 307 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Sous option
Oude Dijk 49
9956PB Den Andel
€ 199.000 k.k.
€ 1.716/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 116 m²
- Superficie du terrain
- 452 m²
- Chambres de coucher
- 5
Avis (24)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
24 avis total
Funda
16 commentaires sur Funda
8 commentaires sur Google
-
Bosuil 3
8Prima makelaar, korte lijntjes en persoonlijke benadering. Alles in goed overleg gedaan en we konden vertrouwen op, en gebruik maken van de kennis en ervaringen die de makelaar heeft in onze omgeving. Dit alles heeft geleid tot best veel bezichtigingen en goede biedingen.
-
Veldzicht 21
10Zeer goed contact ook met de dames van kantoor een fijn en persoonlijk contact. Kortom wij zijn zeer tevreden over Martin. Afspraken zijn netjes nagekomen en Martin was altijd bereikbaar.
-
Oosterweg 6
10Traduit par l'IAMartin Martens était très aimable et écoutait bien, il était très coopératif et s'adaptait bien. Les personnes au bureau étaient également très patientes.
-
Bergsmastraat 29
9De informatie had iets beter gekund kon geen afspraken zien in Move terwijl mijn vriendin de zelfde makelaar had en het wel kon zien een beetje jammer
-
Biewemastraat 27 A
10De makelaar was in staat om snel te handelen en heeft ons gedurende het gehele proces uitstekend begeleid. Vragen worden bovendien snel en adequaat beantwoord via e-mail. Ik beveel deze makelaar ten zeerste aan.
-
Pietje Puck
2Erg vaag traject betreft aankoop huis, er werd gezegd dat er geen ontbindende voorwaarden waren (ander partij) en dat we meer moesten bieden, daarna bleek dat er wel ontbindende voorwaarden waren, dat koste ons een huis