Markant NVM Makelaars
"Prépondérant et réussi, aussi pour toi !"
Markant NVM Makelaars staat voor betrouwbare en persoonlijke begeleiding bij het kopen, verkopen of taxeren van woningen. Met een hecht team en jaren ervaring zorgen wij voor een soepele en transparante werkwijze, van de eerste stap tot en met de overdracht. Of je nu op zoek bent naar een nieuw thuis of hulp bij het verkopen van je huidige woning, wij staan voor je klaar met deskundig advies en gedegen marktkennis. Onze dienstverlening...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Mr. Thorbeckestraat 31
2991GG Barendrecht
€ 375.000 k.k.
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 90 m²
- Superficie du terrain
- 274 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Weerkant 142
2993DA Barendrecht
€ 700.000 k.k.
€ 5.036/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 139 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Schoener 78
2991JM Barendrecht
€ 475.000 k.k.
€ 4.025/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 118 m²
- Superficie du terrain
- 144 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Mesdagstraat 28
3161DD Rhoon
€ 800.000 k.k.
€ 5.096/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 157 m²
- Superficie du terrain
- 221 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Middeldijk 78
2992SJ Barendrecht
€ 700.000 k.k.
€ 6.250/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 112 m²
- Superficie du terrain
- 523 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Mesdagstraat 26
3161DD Rhoon
€ 800.000 k.k.
€ 5.128/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 156 m²
- Superficie du terrain
- 219 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (160)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
160 avis total
Funda
98 commentaires sur Funda
62 commentaires sur Google
-
Burgemeester G.H. Dercksenstraat 27
10Frits, Esther en Miranda, Allemaal stuk voor stuk erg professioneel, fijne aanspreekpunten, goed bereikbaar en duidelijk in de communicatie gedurende het hele proces. Dankzij de deskundige begeleiding verliep alles soepel en met veel vertrouwen! Erg blij met de keuze geweest en wellicht tot in de toekomst!
-
Swarttouwhaven 36
9Uitstekende begeleiding, heel benaderbaar bij vragen, snelle terugkoppeling. Service gaat verder dan alleen de verkoop begeleiding, ook tips rond verhuizing/ opruimen.
-
Broeksestraat 26
9Frits heeft ons heel fijn geholpen met de aankoop van onze woning. Het team van Marktant is altijd bereikbaar en helpt je direct. Het contact met Frits en zijn team verloopt gemakkelijk en open, zowel telefonisch als per mail. Na een korte zoektocht hebben Frits en zijn team ons begeleid bij het bieden op een woning. Uiteindelijk heeft dit geresulteerd in de aankoop van deze woning.
-
Operastraat 6
9Er waren korte, duidelijke lijntjes, het was een vlot proces en een topresultaat, wij zijn tevreden!
-
Sint-Janshaven 617
10Deze makelaar zou ik zeker aanbevelen. Frits, Esther en Miranda zijn zeer kompetent, behulpzaam en vriendelijk. Altijd heel snel met een reaktie na een bezichtiging of bij vragen of wat dan ook. Zeer prettig om met dit team te werken bij koop/verkoop van een Objekt.