Berg ERA Makelaars - Bollenstreekmakelaars
"Accompagnement permanent par un agent immatriculé."
Bij Berg ERA Makelaars staat uw voordeel centraal. Wij zorgen ervoor dat u zich volledig ontzorgd voelt tijdens de hele verkoop- of aankoopprocedure. Onze klantgerichte aanpak, transparante tarieven en digitale ondersteuning zorgen voor een stressvrije ervaring. Wij werken met scherpe tarieven en geen opstartkosten, zodat u vanaf het begin weet wat er komt. Onze medewerkers zijn actief in de Duin- en Bollenstreek en Haarlemmermeer, waar...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Havenstraat 14
2182JS Hillegom
€ 399.000 k.k.
€ 4.926/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 81 m²
- Superficie du terrain
- 145 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Gavotte 3
2152TW Nieuw-Vennep
€ 395.000 k.k.
€ 6.475/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 61 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
La Bohèmeplantsoen 9
2152GE Nieuw-Vennep
€ 549.000 k.k.
€ 4.575/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 120 m²
- Superficie du terrain
- 124 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Burgemeester Hermanslaan 14
2182GG Hillegom
€ 695.000 k.k.
€ 4.826/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 144 m²
- Superficie du terrain
- 218 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Staringwende 21
2182PK Hillegom
€ 499.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 128 m²
- Superficie du terrain
- 125 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Wanmolenlaan 13
2171LP Sassenheim
€ 625.000 k.k.
€ 7.267/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 86 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
Avis (108)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
108 avis total
Funda
95 commentaires sur Funda
13 commentaires sur Google
-
Voorhavenkwartier 7
10Ik heb geen enkele aanmerking. Prima service! Ook buiten kantoortijd per omgaande reactie. Geldt voor alle medewerkers!
-
Henriette Roland Holstlaan 23
9Het contact was altijd perfect, overleg thuis of op kantoor maakte niets uit, goede begeleiding .top.
-
Vliegeniersweg 65
10Vriendelijk, eerlijk en uitstekende service! We aanbevelen Berg ERA Makkelaars in de Bollenstreek voor het kopen of verkopen van een woning.
-
Engelse Tuin 28
10Dennis was very knowledgeable and helpful. Would definitely recommend. It was a pleasure to work with him!
-
Prins Bernhardstraat 5
10Snelle actie was nodig en geslaagd! Erg tevreden! Door de tijdsdruk hebben we alsnog snel kunnen schakelen en ons droomhuis gevonden en gekocht!
-
Hoofdstraat 56 b
9Huis was snel verkocht, prettig contact en aandacht voor de verkoper. Fijn contact met de backoffice. Kan Corneel Berg en zijn team zeker aanbevelen
-
Driehuizenpark 21
10Zeer goed contact. Zeer goed contact. Zeer goed contact. Zeer goed contact. Zeer goed contact. Zeer goed contact.
-
Narcissenlaan 17
10Ik heb het contact als zeer goed ervaren. Ze denken met je mee, zijn net als de dames op kantoor zeer vriendelijk en kundig. Een absolute aanrader als u een huis gaat kopen of verkopen.
-
Graaf Janlaan 70
9Ontzettend fijne makelaar! Goede kennis en dacht goed mee. Ook de binnendienst medewerkers verdienen complimenten, ze werken allemaal goed samen. We hebben het gehele proces dan ook als zeer fijn ervaren!