Berg ERA Makelaars - Bollenstreekmakelaars
"Immer Betreuung durch einen vereidigten Makler."
Bij Berg ERA Makelaars staat uw voordeel centraal. Wij zorgen ervoor dat u zich volledig ontzorgd voelt tijdens de hele verkoop- of aankoopprocedure. Onze klantgerichte aanpak, transparante tarieven en digitale ondersteuning zorgen voor een stressvrije ervaring. Wij werken met scherpe tarieven en geen opstartkosten, zodat u vanaf het begin weet wat er komt. Onze medewerkers zijn actief in de Duin- en Bollenstreek en Haarlemmermeer, waar...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Havenstraat 14
2182JS Hillegom
€ 399.000 k.k.
€ 4.926/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 81 m²
- Fläche des Grundstücks
- 145 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Gavotte 3
2152TW Nieuw-Vennep
€ 395.000 k.k.
€ 6.475/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 61 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
La Bohèmeplantsoen 9
2152GE Nieuw-Vennep
€ 549.000 k.k.
€ 4.575/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 120 m²
- Fläche des Grundstücks
- 124 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Burgemeester Hermanslaan 14
2182GG Hillegom
€ 695.000 k.k.
€ 4.826/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 144 m²
- Fläche des Grundstücks
- 218 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Staringwende 21
2182PK Hillegom
€ 499.000 k.k.
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 128 m²
- Fläche des Grundstücks
- 125 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Wanmolenlaan 13
2171LP Sassenheim
€ 625.000 k.k.
€ 7.267/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 86 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
Bewertungen (108)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
108 Bewertungen insgesamt
Funda
95 Bewertungen auf Funda
13 Bewertungen bei Google
-
Voorhavenkwartier 7
10Ik heb geen enkele aanmerking. Prima service! Ook buiten kantoortijd per omgaande reactie. Geldt voor alle medewerkers!
-
Henriette Roland Holstlaan 23
9Het contact was altijd perfect, overleg thuis of op kantoor maakte niets uit, goede begeleiding .top.
-
Vliegeniersweg 65
10Übersetzt durch KIFreundlich, ehrlich und hervorragender Service! Wir empfehlen Berg ERA Makler in der Bollenstreek für den Kauf oder Verkauf einer Immobilie.
-
Engelse Tuin 28
10Dennis was very knowledgeable and helpful. Would definitely recommend. It was a pleasure to work with him!
-
Prins Bernhardstraat 5
10Snelle actie was nodig en geslaagd! Erg tevreden! Door de tijdsdruk hebben we alsnog snel kunnen schakelen en ons droomhuis gevonden en gekocht!
-
Hoofdstraat 56 b
9Huis was snel verkocht, prettig contact en aandacht voor de verkoper. Fijn contact met de backoffice. Kan Corneel Berg en zijn team zeker aanbevelen
-
Driehuizenpark 21
10Zeer goed contact. Zeer goed contact. Zeer goed contact. Zeer goed contact. Zeer goed contact. Zeer goed contact.
-
Narcissenlaan 17
10Ik heb het contact als zeer goed ervaren. Ze denken met je mee, zijn net als de dames op kantoor zeer vriendelijk en kundig. Een absolute aanrader als u een huis gaat kopen of verkopen.
-
Graaf Janlaan 70
9Ontzettend fijne makelaar! Goede kennis en dacht goed mee. Ook de binnendienst medewerkers verdienen complimenten, ze werken allemaal goed samen. We hebben het gehele proces dan ook als zeer fijn ervaren!