Makelaardij Prins
Makelaardij Prins is uw betrouwbare partner in Klimmen en omgeving, waar persoonlijke aandacht en regio-kennis centraal staan. Met een duidelijke strategie en eerlijke communicatie zorgen we ervoor dat u zich gehoord voelt én resultaat behaalt. Onze focus ligt op een lokale benadering, waarbij we de unieke kenmerken van de regio benutten om uw wensen te realiseren. Wij bieden dienstverlening in verkoop, aankoop en verhuur met een werkwi...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Tenelenweg 152
6367VZ Voerendaal
€ 525.000 k.k.
€ 3.947/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 133 m²
- Superficie du terrain
- 675 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu sous réserve
Van Amerongenerf 42
3907MK Veenendaal
€ 485.000 k.k.
€ 4.755/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 102 m²
- Superficie du terrain
- 108 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Acheter
Sint Maartenslaan 69 E
6221AC Maastricht
€ 435.000 k.k.
€ 5.506/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 79 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu
Marktstraat 161
6711GX Ede
€ 299.000 k.k.
€ 4.671/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 64 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Vendu sous réserve
Groeneweg 17
3911PD Rhenen
€ 550.000 k.k.
€ 5.670/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 97 m²
- Superficie du terrain
- 340 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Acheter
Van Weerden Poelmanstraat 188
6417ES Heerlen
€ 468.000 k.k.
€ 3.250/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 144 m²
- Superficie du terrain
- 295 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (19)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
19 avis total
Funda
19 commentaires sur Funda
-
Sint Maartenslaan 69 E
10Dhr Prins heeft me op een zeer vriendelijke, betrokken en zeer deskundige wijze geholpen mijn droomwoning in Maastricht te vinden. Absoluut aan te raden om met hem in zee te gaan.
-
Waterloostraat 160
9Prima met resultaat. Correct en vakkundig: betrouwbare en actieve steun. Cool als het spannend wordt.
-
Marktstraat 161
10Plezieriger en correcter kun je niet verwachten. In één woord: geweldig! Schakel dus Dirk Prins Makelaardij in …
-
Vlegel 3
9Woning van onze moeder is naar volle tevredenheid door Dirk te koop gezet en verkocht. Voor Dirk ook een biizondere verkoop omdat het de woning van ziin oma was. Leuk om als familie te zien welke stappen er allemaal gedaan worden bij het verkopen van een woning, Wij als familie zijn zeer tevreden over het contact de informatie die je ontvangt en de toegankeliikheid om vragen te stellen. Kortom: van begin tot eind een fijne makelaar.
-
Bekkerweg 109
10Traduit par l'IADirk pense vraiment avec vous et donne de bons conseils pour chaque maison. Nous avons également trouvé sympa qu'il ait un œil pour l'éthique de la négociation sur le marché immobilier. Nous le recommandons vivement !
-
Van der Waalsstraat 12 I
10Traduit par l'IAContact clair et efficace avec le courtier. Bonnes conseils et réponses rapides.
-
Burettestraat 27
10Traduit par l'IAUn super agent immobilier avec beaucoup d'expérience et de connaissances dans son domaine. Grâce à Dirk, faire un choix parfait pour trouver ma maison de rêve.