VON POLL REAL ESTATE
"Endroits parfaits pour vivre"
Als full-service makelaarskantoor zijn wij gespecialiseerd in het vinden van juiste woningen die passen bij jouw wensen. Ons team bestaat uit gecertificeerde (register)makelaars die je met zorg en deskundigheid begeleiden bij het kopen of verkopen van een woning. Of het nu gaat om statige herenhuizen, moderne appartementen of historische grachtenpanden – wij staan voor je klaar met persoonlijke en professionele service. Wij werken binne...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Brouwersgracht 37
1015GB Amsterdam
€ 2.195.000 k.k.
€ 11.199/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 196 m²
- Superficie du terrain
- 72 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Pieter Vlamingstraat 7 C
1093AA Amsterdam
€ 600.000 k.k.
€ 8.000/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 75 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Prinsengracht 487 C
1016HP Amsterdam
€ 1.295.000 k.k.
€ 13.632/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 95 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Agatha Dekenstraat 61 3
1053AN Amsterdam
€ 750.000 k.k.
€ 8.523/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 88 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Maarten Jansz. Kosterstraat 17
1017VZ Amsterdam
€ 3.300.000 k.k.
€ 10.443/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 316 m²
- Superficie du terrain
- 116 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Nassaukade 372 3A
1054AC Amsterdam
€ 350.000 k.k.
€ 10.606/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 33 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
Avis (131)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
131 avis total
Funda
69 commentaires sur Funda
62 commentaires sur Google
-
Edisonstraat 22 2
10Uitermate betrokken en aardige, efficiente makelaar met gevoel voor mijn wensen en die van de koper. Kan haar iedereen aanbevelen. Joan kijkt verder dan alleen het financiele
-
Keizersgracht 768 A
9Goed contact en prima samenwerking. Er werd serieus rekening gehouden met mijn ideeen en opmerkingen. Echt fijn en beveel deze makelaar zeker aan
-
Amsterdamseweg 326
10Alles liep als een droom, inclusief de prijs. De begeleiding vanaf het begin was "samen doen we het" waarbij de makelaar een achteraf correcte commerciële judgement had gedaan. Ook de normen en waarden werden naar behoren meegenomen; dat vinden wij belangrijk.
-
Veemkade 1166
10Goede uitleg van prijsstrategie. Duidelijk advies, goede begeleiding en hele heldere feedback na bezichtigingen. Prettig contact met de juiste frequentie. Zeker aan te bevelen!
-
Kanaalstraat 39 3
10We worked with Willem at Van Poll to both buy and sell our home in Amsterdam. Willem is a master of the craft - he knows the in's and out's of the market in Amsterdam better than any other realtor! Willem was immensely patient with our house search, supporting us for almost two years with unwavering persistence and optimism. He found us our dream home, and advised us perfectly on the purchase. When it came to the sale, he went above and beyond as we needed to complete the sale …