Nieuwe Buren Makelaars
"Nouvelles Agences Immobilières, un peu plus que vous ne l'attendez !"
Bij Nieuwe Buren Makelaars in Elst staan jouw woonwensen centraal. Of het nu gaat om de verkoop, aankoop of taxatie van jouw woning, je krijgt bij ons het beste advies voor die belangrijke stap in jouw persoonlijke leefomgeving. We streven naar de beste opbrengst van jouw verkoop of aankoop, met een transparante werkwijze onderbouwd door gedegen kennis. Onze vrouwelijke touch, heldere stijl en ervaring zorgen voor nét dat beetje extra....
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Spaanstraat 19
6678AT Oosterhout
€ 375.000 k.k.
€ 3.947/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 95 m²
- Superficie du terrain
- 146 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Amalia van Solmsstraat 10
6661XZ Elst
€ 547.500 k.k.
€ 3.802/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 144 m²
- Superficie du terrain
- 167 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Halve Morgen 5 a
6662DG Elst
€ 489.000 k.k.
€ 4.702/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 104 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu sous réserve
Paardenbloem 21
6665HD Driel
€ 985.000 k.k.
€ 5.565/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 177 m²
- Superficie du terrain
- 888 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Sous réserve
Schenkelskamp 23
6662SK Elst
€ 445.000 k.k.
€ 4.541/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 98 m²
- Superficie du terrain
- 134 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Sous réserve
Jasappel 34
6662JG Elst
€ 649.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 149 m²
- Superficie du terrain
- 280 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (58)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
58 avis total
Funda
40 commentaires sur Funda
18 commentaires sur Google
-
Morel 22
10Fijne vrouwen die doorpakken en realistisch zijn in hun advies. Deze makelaar heeft voor ons aangekocht en verkocht, met succes binnen korte tijd! Wij zijn zeer tevreden!
-
Kostverloren 41
10Wij zijn ontzettend tevreden over de begeleiding van Nieuwe buren bij de verkoop van ons huis. Vanaf het eerste contact voelden we ons serieus genomen en goed geïnformeerd. Suzanne en Nella zijn professioneel, deskundig en denken echt met je mee. De communicatie verliep vlot en duidelijk, waardoor wij altijd wisten waar we aan toe waren. Dankzij hun inzet en betrokkenheid hebben we ons appartement heel snel en goed verkocht. Kortom: een fijne samenwerking met twee enthousiast…
-
Maagd 9
10Ben goed ondersteund door mijn makelaar en ben erg blij dat ik voor De Nieuwe Buren in Elst heb gekozen. Mocht ik weer een woning willen kopen of verkopen dan ga ik zeker weer contact opnemen.
-
Stationsstraat 25
10Een betrouwbare en verbindende makelaar, met een uitstekende balans tussen commerciële deskundigheid en oprechte menselijkheid.
-
Julianastraat 9
10Top makelaars! Zowel als aankopend als verkopend betrouwbaar, deskundig en doortastend! Ten zeerste aan te raden!