Kopen met Kijken Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening in Lelystad. In een markt die steeds complexer wordt, bieden we jou gerichte hulp bij het kopen of verkopen van je woning. Onze focus ligt op transparantie, betrokkenheid en lokale kennis om jouw wensen én doelen te realiseren. We specialiseren ons in aankoop en verkoop, met een sterke nadruk op persoonlijk advies en ondersteuning. Onze werkwijze is geri...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Tjalk 33 9
8232ME Lelystad
€ 385.000 k.k.
€ 3.702/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 104 m²
- Superficie du terrain
- 212 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Waterwijzer 118
8224AS Lelystad
€ 425.000 k.k.
€ 4.250/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 100 m²
- Superficie du terrain
- 117 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu sous réserve
Moerasorchidee 13
8245JW Lelystad
€ 675.000 k.k.
€ 3.879/m²
A++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 174 m²
- Superficie du terrain
- 247 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Vendu
Vecht 34
8223DC Lelystad
€ 350.000 k.k.
€ 3.070/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 114 m²
- Superficie du terrain
- 133 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Acheter
Gondel 26 17
8243CN Lelystad
€ 325.000 k.k.
€ 3.611/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 90 m²
- Superficie du terrain
- 132 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Waterwijzer 78
8224AS Lelystad
€ 450.000 k.k.
€ 3.982/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 113 m²
- Superficie du terrain
- 105 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (49)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
49 avis total
Funda
18 commentaires sur Funda
31 commentaires sur Google
-
Maxx
10Fatima is een zeer gemotiveerde en deskundige makelaar met uitstekende kennis van de lokale woningmarkt. Ze communiceert helder, denkt actief mee en neemt de tijd om alles duidelijk uit te leggen. Haar betrokkenheid zorgt ervoor dat je je als klant echt gehoord en goed begeleid voelt. Ze is goed bereikbaar en reageert snel en adequaat op vragen en berichten. Dankzij haar waardevolle adviezen en praktische tips kun je met vertrouwen belangrijke beslissingen nemen. Met Fatima aan je zijde kun je met een gerust hart je woning kopen of verkopen. Een betrouwbare en professionele makelaar die ik van harte aanbeveel.
-
Waterwijzer 78
10Fatima is een zeer gemotiveerde en deskundige makelaar met uitstekende kennis van de lokale woningmarkt. Ze communiceert helder, denkt actief mee en neemt de tijd om alles duidelijk uit te leggen. Haar betrokkenheid zorgt ervoor dat je je als klant echt gehoord en goed begeleid voelt. Ze is goed bereikbaar en reageert snel en adequaat op vragen en berichten. Dankzij haar waardevolle adviezen en praktische tips kun je met vertrouwen belangrijke beslissingen nemen. Met Fatima aa…
-
Mohamed Farhani
10 -
Sai Ganesh mekala
10Uitstekende makelaarsservice met gedegen marktkennis. De makelaar werkte efficiënt, hield me bij elke stap op de hoogte en kwam precies na wat beloofd was. De verkoop werd snel en voor een goede prijs afgerond. Een betrouwbare professional die de branche echt kent.