Kopen met Kijken Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening in Lelystad. In een markt die steeds complexer wordt, bieden we jou gerichte hulp bij het kopen of verkopen van je woning. Onze focus ligt op transparantie, betrokkenheid en lokale kennis om jouw wensen én doelen te realiseren. We specialiseren ons in aankoop en verkoop, met een sterke nadruk op persoonlijk advies en ondersteuning. Onze werkwijze is geri...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Tjalk 33 9
8232ME Lelystad
€ 385.000 k.k.
€ 3.702/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 104 m²
- Área del lote
- 212 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Waterwijzer 118
8224AS Lelystad
€ 425.000 k.k.
€ 4.250/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 100 m²
- Área del lote
- 117 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido bajo reserva
Moerasorchidee 13
8245JW Lelystad
€ 675.000 k.k.
€ 3.879/m²
A++Guardar como favorito- Superficie construida
- 174 m²
- Área del lote
- 247 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Vendido bajo reserva
Vecht 34
8223DC Lelystad
€ 350.000 k.k.
€ 3.070/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 114 m²
- Área del lote
- 133 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Comprado
Gondel 26 17
8243CN Lelystad
€ 325.000 k.k.
€ 3.611/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 90 m²
- Área del lote
- 132 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
Waterwijzer 78
8224AS Lelystad
€ 450.000 k.k.
€ 3.982/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 113 m²
- Área del lote
- 105 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (49)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
49 reseñas total
Funda
18 opiniones en Funda
31 reseñas en Google
-
Maxx
10Fatima is een zeer gemotiveerde en deskundige makelaar met uitstekende kennis van de lokale woningmarkt. Ze communiceert helder, denkt actief mee en neemt de tijd om alles duidelijk uit te leggen. Haar betrokkenheid zorgt ervoor dat je je als klant echt gehoord en goed begeleid voelt. Ze is goed bereikbaar en reageert snel en adequaat op vragen en berichten. Dankzij haar waardevolle adviezen en praktische tips kun je met vertrouwen belangrijke beslissingen nemen. Met Fatima aan je zijde kun je met een gerust hart je woning kopen of verkopen. Een betrouwbare en professionele makelaar die ik van harte aanbeveel.
-
Waterwijzer 78
10Fatima is een zeer gemotiveerde en deskundige makelaar met uitstekende kennis van de lokale woningmarkt. Ze communiceert helder, denkt actief mee en neemt de tijd om alles duidelijk uit te leggen. Haar betrokkenheid zorgt ervoor dat je je als klant echt gehoord en goed begeleid voelt. Ze is goed bereikbaar en reageert snel en adequaat op vragen en berichten. Dankzij haar waardevolle adviezen en praktische tips kun je met vertrouwen belangrijke beslissingen nemen. Met Fatima aa…
-
Mohamed Farhani
10 -
Sai Ganesh mekala
10Uitstekende makelaarsservice met gedegen marktkennis. De makelaar werkte efficiënt, hield me bij elke stap op de hoogte en kwam precies na wat beloofd was. De verkoop werd snel en voor een goede prijs afgerond. Een betrouwbare professional die de branche echt kent.