In Dronten, aan de Rede, staat een zwart-witfoto van pioniersbarakken uit Flevoland. Deze woningen werden gebouwd om arbeiders aan te trekken voor het werk van de polderpioniers. Zij maakten het kunstmatige eiland bewoonbaar en legden de basis voor de provincie. De geschiedenis van Flevoland speelt een grote rol bij Kerremans Makelaardij. We zijn er trots op en delen de mentaliteit van onze voorgangers: hard werken, actie ondernemen en...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
De Meteoor 10
8251AM Dronten
€ 650.000 k.k.
€ 4.140/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 157 m²
- Superficie du terrain
- 732 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
De Ruiter 21
8252EB Dronten
€ 515.000 k.k.
€ 3.962/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 130 m²
- Superficie du terrain
- 348 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
De Boerenkermis 30
8253VH Dronten
€ 400.000 k.k.
€ 3.846/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 104 m²
- Superficie du terrain
- 106 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Smederij 52
8253LS Dronten
€ 397.000 k.k.
€ 3.364/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 118 m²
- Superficie du terrain
- 164 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Educalaan 7 B
8251GC Dronten
€ 385.000 k.k.
€ 3.468/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 111 m²
- Superficie du terrain
- 123 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Het Spint 19
8252JZ Dronten
€ 550.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 135 m²
- Superficie du terrain
- 613 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (44)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
44 avis total
Funda
30 commentaires sur Funda
14 commentaires sur Google
-
De Bredase Hunt 9
9Goede uitleg over de verkoop . Geen valse verwachtingen gewekt. Nam ruim de tijd voor het proces. Het huis werd goed gepresenteerd op de site van funda. Vriendelijke medewerkers op het kantoor en snelle reactie op vragen.
-
Hoedenmakersgilde 2
9Contact was heel fijn, niet alleen met Ralph maar ook met de andere medewerkers. Ralph kan zich goed in de verkoper verplaatsen, heeft nuchtere en realistische kijk op de woningmarkt en staat altijd voor je klaar. Reden voor ons om hem opnieuw in te schakelen voor de verkoop van onze woning. En ook deze keer met succes!
-
Metselaarsgilde 9
9Erg prettig contact gehad met Ralf. Veel kennis over de huidige markt. Wij vonden het een spannend proces, maar uiteindelijk is het erg soepel verlopen vanuit onze kant. Toen wij extra contact wilden kwam dat er ook. De administratie en service e.d. ging ook allemaal soepel.
-
De Noord 50 E
9Van eerste kennismaking tot aan verkoop zijn we uitstekend tevreden! Ze zijn eerlijk, transparant & professioneel.
-
Timmerliedengilde 86
10Prima contact en uitstekende communicatie De begeleiding van A tot Z was zeer goed en er werd met de wensen volledig rekening gehouden.