Obèr Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Leiderdorp. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kennis van de regio, helpen we u bij het vinden of verkopen van uw woning met zorgvuldigheid en transparantie. Wij bieden dienstverlening in verkoop, aankoop en taxaties. Onze expertise ligt in woningfotografie, woningstyling en monumenten. Wij zijn gecertificeerd door NWWI en NRVT, en communiceren in het Ne...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Splinterlaan 174
2352TP Leiderdorp
€ 400.000 k.k.
€ 5.063/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 79 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Buitendijklaan 120
2353VR Leiderdorp
€ 795.000 k.k.
€ 4.595/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 173 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Sous réserve
Eduard van Beinumstraat 39
2324KM Leiden
€ 295.000 k.k.
€ 5.364/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 55 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu
Laan van Berendrecht 292
2352VP Leiderdorp
€ 695.000 k.k.
€ 4.728/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 147 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu sous réserve
Buitendijklaan 67
2353SC Leiderdorp
€ 575.000 k.k.
€ 4.713/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 122 m²
- Superficie du terrain
- 140 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Vendu
Doeslaan 6
2351SR Leiderdorp
€ 350.000 k.k.
€ 4.929/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 71 m²
- Superficie du terrain
- 60 m²
- Chambres de coucher
- 2
Avis (125)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
125 avis total
Funda
71 commentaires sur Funda
54 commentaires sur Google
-
Merel Baaima
10Zeer fijne ervaring met Obèr Makelaardij bij zowel de koop als verkoop van ons huis. Professioneel, betrouwbaar en oprecht betrokken. Absoluut een aanrader!
-
Eric
10De beste makelaar en aankoopmakelaar van Leiderdorp
-
Joris Jonker
10Op aanbeveling hebben wij gebruik gemaakt van de expertise van het team van Obèr Makelaardij voor aankoop en verkoop. Communicatie en advies erg goed en snel. Duidelijk overzicht van kosten met hun pakket-formule. Ook wij bevelen Obér aan!
-
Spieghelstraat 4
9Zeer prettig contact, deskundig advies, flexibel, goed bereikbaar, presentatie en zichtbaarheid professioneel, zorgvuldig en denkt mee.
-
Aad
10Hoe vaak heb je een makelaar nodig? Hoogstens een paar keer in een mensenleven. Dan is het fijn dat je een makelaar treft waar je geen moment aan hoeft te twijfelen en dat je na het eerste contact geen behoefte hebt om nog met andere makelaars kennis te maken. Ferenc en zijn team kennen de markt , zorgen voor heldere en snelle communicatie en een prima deal. Dank daarvoor! Kortom: Obèr makelaardij is een absolute aanrader in Leiderdorp en omgeving.
-
Dr. van Rhijnstraat 12
10Wij hebben een hele fijne ervaring met Obér, ze luisteren echt naar wat je wilt en zijn betrokken. Na het vele animo voor onze woning werd alles uit de kast gehaald om zoveel mogelijk mensen te laten komen bezichtigen. De afhandeling was verder ook heel goed en aan alles werd gedacht.