Van Wijk Makelaardij
Van Wijk Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Valkenswaard en de omgeving. Wij begrijpen de waarde van uw woning en helpen u met zorgvuldigheid en professionaliteit bij de verkoop, huur of aankoop van onroerend goed. Wij bieden dienstverlening in verkoop, huur en aankoop, met een sterke focus op expat-klanten en nieuwbouwprojecten. Onze kennis van de regio, gecombineerd met beroepservaring in meerdere ta...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Hoppenbrouwers 17
5552SB Valkenswaard
€ 195.000 k.k.
€ 4.643/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 42 m²
- Superficie du terrain
- 2230 m²
- Chambres de coucher
- 1
-
- Vendu
Hoogstraat 30
5554AL Valkenswaard
€ 649.000 k.k.
€ 5.595/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 116 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu
Dasstraat 11
5555KH Valkenswaard
€ 395.000 k.k.
€ 3.657/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 108 m²
- Superficie du terrain
- 209 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
De Bus 22
5581GP Waalre
€ 370.000 k.k.
€ 5.606/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 66 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu sous réserve
Klaverbeemd 4
5551HH Valkenswaard
€ 685.000 k.k.
€ 4.335/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 158 m²
- Superficie du terrain
- 250 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Vendu
Haageinderhof 9
5552HX Valkenswaard
€ 379.000 k.k.
€ 4.858/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 78 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (28)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
28 avis total
Funda
15 commentaires sur Funda
13 commentaires sur Google
-
De Bus 22
10Zeer tevreden over deze makelaar. Er is uitstekend werk geleverd: professioneel, deskundig en met oog voor detail. De makelaar luistert goed, denkt actief mee en overlegt helder gedurende het hele proces. Dit zorgde voor vertrouwen en een prettig verloop. Absoluut aan te raden.
-
Haageinderhof 9
9Altijd bereikbaar voor overleg, direct advies bij moeilijke vragen, komt afspraken snel na en deskundig.
-
Harrie Weijershof 9
10uitstekende begeleiding gedurende het gehele verkoopproces. De communicatie was altijd duidelijk, tijdig en prettig, actief meegedacht, snel geschakeld en professioneel geadviseerd, zowel strategisch als praktisch
-
Schoolstraat 11
10Het contact gaat heel soepel en alles werd snel geregeld. Simon is professioneel en denkt goed mee in het hele proces. Fijne makelaar om mee samen te werken.
-
Den Haas 54
10Het contact verliep erg goed. De kennis is sterk van de makelaar en ook de hulp die mij is aangeboden. De makelaar is altijd goed bereikbaar en tevens betrouwbaar. Met van Wijk makelaardij heb ik deze woning kunnen kopen als verkopen. Erg prettig om mee samen te werken.
-
De Hazelaar 12
9Traduit par l'IALe courtier a bien et communiqué rapidement avec nous et les acheteurs potentiels. Le point d'amélioration le plus important pourrait être de mettre en place un texte plus accrocheur sur Funda.