Van Wijk Makelaardij
Van Wijk Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Valkenswaard en de omgeving. Wij begrijpen de waarde van uw woning en helpen u met zorgvuldigheid en professionaliteit bij de verkoop, huur of aankoop van onroerend goed. Wij bieden dienstverlening in verkoop, huur en aankoop, met een sterke focus op expat-klanten en nieuwbouwprojecten. Onze kennis van de regio, gecombineerd met beroepservaring in meerdere ta...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Hoppenbrouwers 17
5552SB Valkenswaard
€ 195.000 k.k.
€ 4.643/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 42 m²
- Fläche des Grundstücks
- 2230 m²
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verkauft
Hoogstraat 30
5554AL Valkenswaard
€ 649.000 k.k.
€ 5.595/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 116 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verkauft
Dasstraat 11
5555KH Valkenswaard
€ 395.000 k.k.
€ 3.657/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 108 m²
- Fläche des Grundstücks
- 209 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft
De Bus 22
5581GP Waalre
€ 370.000 k.k.
€ 5.606/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 66 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Klaverbeemd 4
5551HH Valkenswaard
€ 685.000 k.k.
€ 4.335/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 158 m²
- Fläche des Grundstücks
- 250 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verkauft
Haageinderhof 9
5552HX Valkenswaard
€ 379.000 k.k.
€ 4.858/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 78 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (28)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
28 Bewertungen insgesamt
Funda
15 Bewertungen auf Funda
13 Bewertungen bei Google
-
De Bus 22
10Zeer tevreden over deze makelaar. Er is uitstekend werk geleverd: professioneel, deskundig en met oog voor detail. De makelaar luistert goed, denkt actief mee en overlegt helder gedurende het hele proces. Dit zorgde voor vertrouwen en een prettig verloop. Absoluut aan te raden.
-
Haageinderhof 9
9Altijd bereikbaar voor overleg, direct advies bij moeilijke vragen, komt afspraken snel na en deskundig.
-
Harrie Weijershof 9
10uitstekende begeleiding gedurende het gehele verkoopproces. De communicatie was altijd duidelijk, tijdig en prettig, actief meegedacht, snel geschakeld en professioneel geadviseerd, zowel strategisch als praktisch
-
Schoolstraat 11
10Het contact gaat heel soepel en alles werd snel geregeld. Simon is professioneel en denkt goed mee in het hele proces. Fijne makelaar om mee samen te werken.
-
Den Haas 54
10Het contact verliep erg goed. De kennis is sterk van de makelaar en ook de hulp die mij is aangeboden. De makelaar is altijd goed bereikbaar en tevens betrouwbaar. Met van Wijk makelaardij heb ik deze woning kunnen kopen als verkopen. Erg prettig om mee samen te werken.
-
De Hazelaar 12
9Übersetzt durch KIDer Makler kommunizierte gut und schnell mit uns und den potenziellen Käufern. Der wichtigste Verbesserungspunkt könnte sein, einen einprägsameren Text auf Funda zu veröffentlichen.