Van Liessum Makelaars Breda
"Célèbre des panneaux rouges..!"
Van Liessum staat bekend als een betrouwbare partner bij het kopen en verkopen van woningen in de regio Breda. Met een uitgebreid aanbod aan koopwoningen en een gemiddelde klantenbeoordeling van 9,1, staat de makelaar voor kwaliteit en professionaliteit. De lokale marktkennis is van groot belang bij het nemen van de juiste beslissingen, en dat is precies waarop Van Liessum zich specialiseert. Het (ver)kopen van een woning is een strateg...
Offre immobilière actuelle
-
- Vendu sous réserve
Rietveen 12
4823HK Breda
€ 835.000 k.k.
€ 5.567/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 150 m²
- Superficie du terrain
- 855 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Sous réserve
Brusselstraat 746
4826NS Breda
€ 325.000 k.k.
€ 3.693/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 88 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu sous réserve
Priemkruid 1
4823NA Breda
€ 535.000 k.k.
€ 3.905/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 137 m²
- Superficie du terrain
- 149 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu sous réserve
Waardakker 16
4834AL Breda
€ 399.000 k.k.
€ 3.595/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 111 m²
- Superficie du terrain
- 139 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu sous réserve
Pastoor Leijtenstraat 4
4854KP Bavel
€ 549.000 k.k.
€ 5.279/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 104 m²
- Superficie du terrain
- 251 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu sous réserve
Jan van den Domstraat 17
4827AH Breda
€ 375.000 k.k.
€ 2.568/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 146 m²
- Superficie du terrain
- 113 m²
- Chambres de coucher
- 5
Avis (67)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
67 avis total
Funda
33 commentaires sur Funda
34 commentaires sur Google
-
Marialaan 28 C
9Altijd duidelijk, realistisch, heeft mij geheel ontzorgd! Goed te bereiken, proactieve back-office. Zeer tevreden.
-
Tibor Damen
10Ik ben ontzettend tevreden over mijn ervaring met Van Liessum Makelaars. Wat mij vooral opviel is de enorme flexibiliteit en bereikbaarheid – zelfs op zondag stond hij voor mij klaar. Er wordt snel geschakeld, afspraken worden nagekomen en beloftes worden daadwerkelijk waargemaakt, wat echt het verschil maakt. Daarnaast is de binnendienst bijzonder vriendelijk en professioneel. Je merkt dat er een goed team achter zit dat alles tot in de puntjes regelt en altijd bereid is om mee te denken. De verkoop van mijn woning is boven verwachting verlopen en ik ben meer dan tevreden over de uiteindelijke opbrengst. Alles bij elkaar kan ik Van Liessum Makelaars absoluut aanraden aan iedereen die op zoek is naar een no-nonsense makelaar die doet wat hij zegt en net dat stapje extra zet.
-
Jetty van Wijlen
10Heel tevreden met de samenwerking met van Liessum. Andrew was kundig en prettig in de communicatie. Hele procedure is soepel verlopen
-
Ingrid Driessen
8Andrew van Liessum heeft ons huis verkocht. Deskundige makelaar, eerlijk en prettig in de omgang. Wij zouden deze makelaar zeker aanbevelen.
-
B. Hop
10Professioneel, deskundig, realistisch en vakmanschap komen hier samen. Niet alleen wij als verkopende partij maar ook potentiële kopers hebben een zeer prettig contact ervaren. Rustig, helder en duidelijk in de communicatie, goed bereikbaar en snel reageren zijn sleutelwoorden, ook voor zijn back-office. Zeer tevreden over het hele proces in zijn geheel, absolute aanrader.