Karssen Makelaars
"Agences Karssen vend !"
Bij Karssen Makelaars doen we ons vak met overtuiging. Onze kennis van Zwolle en de omgeving is diep, en we kijken naar elke klant als een partner in verkoop. Wij helpen u niet alleen met de verkoop van uw huis, maar zorgen ervoor dat het op een professionele en transparante manier gebeurt. Onze aanpak is volledig, verzorgd en full-service, zodat u zich geen zorgen hoeft maken over de details. Onze dienstverlening is duidelijk en helder...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Hogenhofstraat 4
8043RZ Zwolle
€ 685.000 k.k.
€ 4.335/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 158 m²
- Superficie du terrain
- 311 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Borneostraat 42
8022PE Zwolle
€ 339.000 k.k.
€ 4.644/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 73 m²
- Superficie du terrain
- 73 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Mr P J Oudlaan 5
8014ZR Zwolle
€ 474.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 118 m²
- Superficie du terrain
- 167 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Bonkenhavestraat 104
8043TC Zwolle
€ 449.500 k.k.
€ 3.746/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 120 m²
- Superficie du terrain
- 119 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Straussplein 52
8031AD Zwolle
€ 239.000 k.k.
€ 4.426/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 54 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Rembrandtlaan 35
8021DD Zwolle
€ 399.000 k.k.
€ 4.866/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 82 m²
- Superficie du terrain
- 112 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (106)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
106 avis total
Funda
82 commentaires sur Funda
24 commentaires sur Google
-
Menno Zeebregts
10Super fijne ervaring bij Carlijn, ze reageert snel en uitgebreid. Zeker een aanrader.
-
Willemsvaart 1 1204
10Carlijn is erg actief, deskundig en de communicatie was snel. Het was een prettige samenwerking, bedankt!
-
Poldermolenpad 10
10Zowel bij de aankoop als verkoop van ons apartment en huis zijn we ontzettend tevreden. Allemaal heel snel gegaan. We zijn zeer tevreden dat alles zo goed en snel is gegaan .
-
Nieuw-Guineastraat 6
10Contact met Ilse was van begin tot eind zeer prettig en professioneel. Veel kennis en ervaring, aanrader!
-
Celebesstraat 3
10Niet voor niets dat deze makelaar voor de derde keer een woning van ons mag verkopen. Het zijn vriendelijke dames die niet alleen naar de markt kijken maar ook naar de wensen van de verkoper. Een absolute aanrader.
-
Hogenhofstraat 10
10Zowel bij de aankoop als verkoop van ons huis gebruik gemaakt van Karssen makelaars. Ilse heeft kennis van zaken. Dat merk je aan alles. Daarnaast is ze ook nog eens een fijn mens om mee samen te werken. Je gunt iedereen zo’n betrokken makelaar!
-
Does 3
8Contact was heel aangenaam. Nadat een potentiële koper was afgehaakt was ze vol vertrouwen en dat vertrouwen gaf ze me me ook! Een topper!!
-
Rozeboomlaan 5
8Zeer deskundig contact, prettig in de omgang. Echt een makelaar die het goede gevoel geeft en zich betrokken opstelt.