Petra De Kleermaeker Makelaardij
"Votre partenaire pour l'achat et la vente"
Bij Petra de Kleermaeker Makelaardij brengen we mensen en huizen samen met expertise, passie en zorgvuldigheid. Of u nu wilt kopen, verkopen of een nieuwbouw zoekt, wij bieden onder één dak alles wat u nodig heeft. Van hypotheekadvies tot verzekeringen, wij zorgen voor een soepele en geruste ervaring. Met jaren ervaring in de regio en een landelijk netwerk van meer dan 30 kantoren, profiteren onze klanten van krachtige marketing en mode...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Nachtschade 18
6841KN Arnhem
€ 335.000 k.k.
€ 4.036/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 83 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Koewei 8
6843ZK Arnhem
€ 375.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 109 m²
- Superficie du terrain
- 177 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Beringehof 34
6845KB Arnhem
€ 375.000 k.k.
€ 4.310/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 87 m²
- Superficie du terrain
- 146 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Oranjestraat 83
6812CM Arnhem
€ 425.000 k.k.
€ 3.795/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 112 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Tiggelland 3
6932NK Westervoort
€ 325.000 k.k.
€ 3.693/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 88 m²
- Superficie du terrain
- 148 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Groene Weide 56
6833BE Arnhem
€ 400.000 k.k.
€ 3.279/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 122 m²
- Superficie du terrain
- 169 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (142)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
142 avis total
Funda
96 commentaires sur Funda
46 commentaires sur Google
-
Burchtstraat 70
10Het contact met Stephan verliep zeer prettig. Nam de tijd om rustig mijn vragen te beantwoorden, daar ben ik Stephan erg dankbaar voor.
-
De Mars 10
9Erg goed contact gehad steeds. Goed adviesprijs over uit te brengen bod! Zeer belangrijk gebleken in de onderhandelingen
-
Van Galenstraat 54
9Traduit par l'IATout le personnel de Petra de Kleermaeker vous aide là où ils peuvent. Les agents immobiliers, secrétaires, toutes
-
Dana
10Traduit par l'IAAvec l'aide de ce courtier, j'ai acheté un logement. Je suis très satisfait du suivi professionnel et sympathique des courtiers en achats. Tout le processus, j'avais l'impression d'être entre de bonnes mains, aussi bien lors des visites que lors de l'achat final, où j'ai été grandement aidé par Stephan. Je les recommande vivement à tout le monde !
-
Van Eckstraat 35
9Het contact verliep heel soepel en persoonlijk. Altijd bereikbaar voor aanvullende vragen en een goed advies gedurende het gehele traject.
-
Wijenburglaan 167
9Stephan is een kundige makelaar. Prettig in omgang en reageert snel. Ik kan hem van harte aanbevelen.
-
van Heemskerckstraat 118
10Heel erg blij met deze makelaar! Persoonlijk contact, ze denken heel erg mee en snel ons huis verkocht!
-
Rietganssingel 4
10Perfect, Bas heeft kennis van zaken. Snel geholpen, alles in heel goed overleg. Goede feedback en terugkoppeling over alles. Kan niets bedenken wat beter zou kunnen/moeten.