Petra De Kleermaeker Makelaardij
"Ihr Partner für Kauf und Verkauf"
Bei Petra de Kleermaeker Makelaardij verbinden wir Menschen und Häuser mit Expertise, Leidenschaft und Sorgfalt. Ob Sie nun kaufen, verkaufen oder eine Neubau suchen, wir bieten unter einem Dach alles, was Sie benötigen. Von Hypothekenberatung bis hin zu Versicherungen sorgen wir für eine reibungslose und sichere Erfahrung. Mit jahrelanger Erfahrung in der Region und einem nationalen Netzwerk aus mehr als 30 Büros profitieren unsere Kun...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Nachtschade 18
6841KN Arnhem
€ 335.000 k.k.
€ 4.036/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 83 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Koewei 8
6843ZK Arnhem
€ 375.000 k.k.
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 109 m²
- Fläche des Grundstücks
- 177 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Beringehof 34
6845KB Arnhem
€ 375.000 k.k.
€ 4.310/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 87 m²
- Fläche des Grundstücks
- 146 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Oranjestraat 83
6812CM Arnhem
€ 425.000 k.k.
€ 3.795/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 112 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Tiggelland 3
6932NK Westervoort
€ 325.000 k.k.
€ 3.693/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 88 m²
- Fläche des Grundstücks
- 148 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Groene Weide 56
6833BE Arnhem
€ 400.000 k.k.
€ 3.279/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 122 m²
- Fläche des Grundstücks
- 169 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (142)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
142 Bewertungen insgesamt
Funda
96 Bewertungen auf Funda
46 Bewertungen bei Google
-
Burchtstraat 70
10Het contact met Stephan verliep zeer prettig. Nam de tijd om rustig mijn vragen te beantwoorden, daar ben ik Stephan erg dankbaar voor.
-
De Mars 10
9Erg goed contact gehad steeds. Goed adviesprijs over uit te brengen bod! Zeer belangrijk gebleken in de onderhandelingen
-
Van Galenstraat 54
9Al het personeel van Petra de Kleermaeker helpt je waar ze je kunnen. De makelaars, secretaresse, allemaal
-
Dana
10Met behulp van deze makelaar heb ik een woning gekocht. Ik ben heel tevreden over de deskundige en plezierige begeleiding van de aankoopmakelaars. Het hele proces had ik het gevoel in goede handen te zijn, zowel bij de bezichtigingen als bij de uiteindelijke aankoop, waarbij ik geweldig ben geholpen door Stephan. Ik kan ze iedereen van harte aanbevelen!
-
Van Eckstraat 35
9Het contact verliep heel soepel en persoonlijk. Altijd bereikbaar voor aanvullende vragen en een goed advies gedurende het gehele traject.
-
Wijenburglaan 167
9Stephan is een kundige makelaar. Prettig in omgang en reageert snel. Ik kan hem van harte aanbevelen.
-
van Heemskerckstraat 118
10Heel erg blij met deze makelaar! Persoonlijk contact, ze denken heel erg mee en snel ons huis verkocht!
-
Rietganssingel 4
10Perfect, Bas heeft kennis van zaken. Snel geholpen, alles in heel goed overleg. Goede feedback en terugkoppeling over alles. Kan niets bedenken wat beter zou kunnen/moeten.