In Tynaarlo staat Woonaccept Makelaardij & Taxaties voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kennis van de regio, helpen we u bij elke stap op de woningmarkt. Of u nu koopt, verhuurt of verkoopt, wij staan voor u klaar met geduld en expertise. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder aankoop, verhuur, taxaties en verkoop. Onze werkwijze is transparant en gericht op uw wense...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Diepsloot 4
9481JK Vries
€ 550.000 k.k.
€ 3.793/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 145 m²
- Superficie du terrain
- 883 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Mensinge 15
9471HV Zuidlaren
€ 895.000 k.k.
€ 3.792/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 236 m²
- Superficie du terrain
- 553 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Dorpsstraat 8
9482PC Tynaarlo
€ 795.000 k.k.
€ 1.606/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 495 m²
- Superficie du terrain
- 845 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Sous réserve
Kerklaan 5
9363GT Marum
€ 575.000 k.k.
€ 3.464/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 166 m²
- Superficie du terrain
- 1020 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu sous réserve
Steenakkers 57
9482RB Tynaarlo
€ 275.000 k.k.
€ 2.957/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 93 m²
- Superficie du terrain
- 201 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu sous réserve
Abel Tasmanstraat 21 a
9726EG Groningen
€ 350.000 k.k.
€ 3.302/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 106 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 4
Avis (22)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
22 avis total
Funda
22 commentaires sur Funda
-
Electrastraat 29
9We hebben de begeleiding als erg prettig ervaren, met laagdrempelige en open communicatie. Door de expertise van Irene als aankoopmakelaar is het ons gelukt om in de huidige markt binnen een maand een woning aan te kunnen kopen! Wij zijn hier enorm blij mee en zouden de diensten van Irene dan ook aan iedereen aanraden! Ook in het traject hierna blijft zij betrokken bij het afronden van de deadlines in het koopproces.
-
Dorpsstraat 7
8Traduit par l'IAun bon agent immobilier avec une attitude positive, surtout lorsque la vente ne voulait pas vraiment décoller. Bonnes propositions et toujours prêt à être présent lors des visites. A assuré jusqu'à maintenant un traitement correct des affaires et cela sera certainement également bien pour le reste.
-
Sportterreinstraat 12
10Het contact met Irene verliep heel soepel. Ze nam goed de tijd om ons bij te staan en kon ons deskundig advies geven over de lokale woningmarkt. Wij zouden haar absoluut aanraden bij de aan- en verkoop van een huis.
-
Meeuwenlaan 14
10Een fijne makelaar die er alles aan wil doen om je huis er mooi uit te laten zien. Ik zou haar zeker aan raden als makelaar
-
Dingspil 106
10Het contact verliep prima, goed bereikbaar en snelle reactie. Meedenkend en altijd bereid mee te gaan om huizen te bekijken.
-
De Overtoom 46
10Irene is een leuke en enthousiaste makelaar met verstand van zaken. Ze steekt veel tijd en energie in de koop/verkoop van de woning. Alle informatie wordt door haar verstrekt waardoor je goed op de hoogte bent van de te doorlopen zaken. Tevens is ze bereis een stap extra te doen in de processen. Een fijn contact en prettige manier van communiceren!