Aller directement au contenu
Logo de Randmeer Makelaars

Potgieterstraat 9

3842XX Harderwijk • Gelderland

Disponible

€ 439.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 10.630

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.780) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 449.630

Prix d'achat /m²: € 3.920

Galerie de photos

Description

INSTAPKLARE, UITGEBOUWDE EN VOLLEDIG GEÏSOLEERDE EENGEZINSWONING MET 4 SLAAPKAMERS! Ben jij op zoek naar een instapklare gezinswoning waar ruimte, comfort en duurzaamheid samenkomen? Dan is deze uitgebouwde woning absoluut het bekijken waard. De woning is gelegen in de geliefde woonwijk Stadsdennen, direct bij een speeltuintje en op korte afstand van diverse voorzieningen. Het wijkwinkelcentrum, scholen, sportaccommodaties en openbaar vervoer bevinden zich allemaal in de nabije omgeving. Binnen enkele fietsminuten sta je bovendien in het gezellige stadscentrum van Harderwijk, waar je een uitgebreid aanbod aan winkels en horecagelegenheden vindt. Bij binnenkomst ervaar je direct de verzorgde afwerking en de fijne ruimte van deze woning. De ruime woonkamer is heerlijk licht door de grote raampartijen en biedt een fijne leefruimte voor het hele gezin. De strakke wand- en plafondafwerkingen in combinatie met de sfeervolle visgraatvloer zorgen voor een moderne uitstraling. Aan de achterzijde bevindt zich de in 2022 vernieuwde open keuken. Deze keuken is uitgevoerd in een eigentijdse stijl en voorzien van diverse inbouwapparatuur. De openslaande deuren verbinden moeiteloos met buiten en zorgen voor veel natuurlijk lichtinval. De forse uitbouw aan de achterzijde, gerealiseerd in 2022, maakt de leefruimte extra royaal en zorgt voor een prettige open sfeer. Op de eerste verdieping bevinden zich drie goed ingedeelde slaapkamers. De eerste ruime (ouder) slaapkamer, de tweede slaapkamer is ideaal als kinder-, werk- of logeerkamer en voorzien van een vaste kast. De derde slaapkamer heeft daarnaast toegang tot het balkon, wat zorgt voor extra licht en een ruimtelijk gevoel. De badkamer is praktisch ingericht en voorzien van een inloopdouche, wastafel, toilet en aansluitingen voor de wasmachine en droger. Via de vaste trap bereik je de tweede verdieping. Hier vind je een overloop met bergruimte en de opstelling van de HR CV-combiketel. Daarnaast is hier een ruime vierde slaapkamer gerealiseerd met dakkapel en vaste kast. De achtertuin is verzorgd aangelegd en biedt een fijne plek om buiten te zitten. Dankzij de ligging op het noordwesten geniet je hier van zowel zon als schaduw gedurende de dag. De combinatie van sierbestrating en vaste beplanting zorgt voor een onderhoudsvriendelijke tuin met een nette uitstraling. Achterin de tuin bevindt zich een vrijstaande stenen berging met royale overkapping, ideaal voor het stallen van fietsen, tuinspullen of het creëren van een extra zitplek. De achterom maakt de tuin bovendien praktisch bereikbaar. Ook qua duurzaamheid zit je hier goed: de woning is volledig geïsoleerd, uitgerust met mechanische ventilatie en voorzien van 9 zonnepanelen, wat resulteert in een gunstig energielabel A. Kortom: een ruime en duurzame woning en dankzij de centrale ligging nabij alle voorzieningen maakt dit een ideale woning voor starters en gezinnen. Nieuwsgierig geworden? Plan dan snel een bezichtiging en wij leiden je graag rond! INDELING Begane grond: entree/hal met trapopgang, meterkast, toilet, ruime en lichte woonkamer met strakke wand- en plafondafwerkingen en sfeervolle visgraatvloer, open keuken (2022) aan de (fors uitgebouwde) achterzijde van de woning voorzien van diverse inbouwapparatuur waaronder een koel-vriescombinatie, vaatwasser en kokend waterkraan van het merk Aquahot, openslaande deuren naar de achtertuin 1e verdieping: overloop, 1e (ouder) slaapkamer, 2e slaapkamer met vaste kast en 3e slaapkamer met toegang naar het balkon, badkamer met inloopdouche, wastafel, toilet en aansluiting wasmachine/droger 2e verdieping: overloop, bergruimte met opstelling CV-ketel, 4e ruime slaapkamer met dakkapel en vaste kast. Nb. De tweede verdieping beschikt over een beperkte stahoogte van circa 2,05 m. Conform de meetinstructie wordt deze oppervlakte formeel niet aangemerkt als woonoppervlakte, maar zij is wel meegenomen ter indicatie van de beschikbare ruimte. VOORZIENINGEN De centrale verwarming en de warmwatervoorziening geschieden via de HR CV combiketel uit 2012. Tevens is de woning uitgerust met mechanische ventilatie. In 2022 hebben de huidige eigenaren de woning volledig geïsoleerd en zijn er 9 zonnepanelen geplaatst wat resulteert in energielabel A. PARKEREN en BERGING Er is voldoende openbare parkeergelegenheid rondom de woning. Achter in de tuin bevindt zich een vrijstaande houten berging. VERDER / TUIN De diepe achtertuin is verzorgd aangelegd door middel van mooie sierbestrating, taxushagen en vaste beplanting. De tuin is gesitueerd op het noordwesten en beschikt over een vrijstaande stenen berging met overkapping en achterom. BROCHURE Van deze woning is een unieke woningwebsite () beschikbaar. Op deze website kunt u de brochure downloaden waar u alle gegevens van de woning kunt vinden.

Prêt immobilier berekenen

€ 439.000

Coûts d'achat (estimés): € 10.630

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.780) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 449.630

2,78%

Annuellement

%

€ 21.950

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 439.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
112 m²
Superficie du terrain
165 m²
Contenu
382 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
1 m²
Espace de stockage externe
7 m²
Aire de la cour arrière
94 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1963
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het noordwesten
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
13-05-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, toilet, en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • rolluiken
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3842

Google Maps

Carte de Harderwijk

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Harderwijk

Chiffres de logement et de quartier dans Harderwijk

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Harderwijk. En 2025 étaient 46.495 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 393.126.

Résidents

46.495

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 393.126

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 24.263

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

1.923

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Harderwijk
Année Résidents
2021 45.480
2022 45.510
2023 45.475
2024 45.945
2025 46.495

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Harderwijk
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 280.664
2022 EUR 309.114
2023 EUR 370.493
2024 EUR 380.488
2025 EUR 393.126

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 9.275 0-15: 7.650 15-25: 5.535 25-45: 11.730 45-65: 12.300

Niveau d'enseignement

Hoger

10.320

Praktisch

9.490

Middelbaar

14.510

Origine des habitants (2025)

Europa

2.465

Nederland

36.280

Buiten Europa

7.765

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 3.463
Appartementen 7.654
Tussenwoningen 8.068
Vrijstaande woningen 1.274
Twee-onder-één-kap woningen 1.111

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 33
1700 tot 1900 206
1900 tot 1925 437
1925 tot 1950 771
1950 tot 1970 4.102
1970 tot 1980 2.380
1980 tot 1990 2.231
1990 tot 2000 1.996
2000 tot 2010 2.355
2010 tot 2020 1.195
2020 en later 920

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

6.906

Étiquette C

4.968

Étiquette B

3.569

Étiquette D

1.386

Étiquette E

1.239

Étiquette F

910

Étiquette A+

725

Étiquette G

585

Étiquette A+++

511

Étiquette A++

437

Étiquette A++++

420

Étiquette A+++++

9

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Harderwijk
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.080 2.693
2021 1.224 2.720
2022 959 2.553
2023 819 2.433
2024 785 2.472

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 985 • Électricité: 2.736

Huurwoning

Gaz: 679 • Électricité: 1.969

Koopwoning

Gaz: 932 • Électricité: 2.760

Appartement

Gaz: 580 • Électricité: 1.845

Tussenwoning

Gaz: 851 • Électricité: 2.475

Vrijstaande woning

Gaz: 1.386 • Électricité: 4.020

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.076 • Électricité: 3.210

Activité dans Harderwijk (2025)

Handel en HORECA 1.090
Nijverheid en energie 825
Zakelijke dienstverlening 1.555
Overheid, onderwijs en zorg 1.195
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 400
Financiele diensten en onroerendgoed 350
Cultuur, recreatie en overige diensten 590

Nombre total d'établissements: 6.060

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Harderwijk
Période Délits
jan 2025 124
jan 2026 144
jul 2025 138
jun 2025 149
mei 2025 165
mrt 2025 259
nov 2024 146
nov 2025 186
okt 2024 142
okt 2025 185
sep 2024 169
sep 2025 148

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Harderwijk.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Harderwijk

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Harderwijk?

Harderwijk telt in 2025 ongeveer 46.495 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Harderwijk?

De gemiddelde WOZ-waarde in Harderwijk is in 2025 circa € 393.126.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Harderwijk?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Harderwijk ligt rond € 24.263 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Harderwijk?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.923 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Harderwijk?

In Harderwijk komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 8.068 woningen.

Meer maisons in Harderwijk

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.