Aller directement au contenu
Logo de Des Huizes Makelaars

Aaltje Noordewierstraat 38

7558JH Hengelo • Overijssel

Vendu

€ 495.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 11.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 506.750

Prix d'achat /m²: € 2.861

Galerie de photos

Description

Op zoek naar een woning met slaap- en badkamer op de begane grond? Of op zoek naar een zeer ruime gezinswoning met een speelse niet standaard indeling en veel mogelijkheden? Dan is deze verrassend royale woning met een woonoppervlakte van maar liefst 173 m² zeker een aanrader. Aan een groen hofje op een rustige locatie in de gewilde wijk Hasseler Es staat deze goed onderhouden en bijzonder ruime semi-bungalow. Deze woning is onder meer voorzien van twee badkamers, slapen en baden op de begane grond en 5 slaapkamers, een werkkamer, waskamer en parkeergelegenheid op eigen terrein. De woning heeft een fraaie ligging met vrij uitzicht over het groen en een zonnige tuin op het zuidoosten met alle privacy, houten berging en achterom.  De rustige groene ligging aan de rand van de woonwijk wordt gecombineerd met een hoog voorzieningenniveau; in de directe omgeving zijn er diverse basisscholen, het wijk-/winkelcentrum, bibliotheek, sportvoorzieningen, uitvalswegen en  op- en afrit van de snelweg A1. Indeling:  Begane grond:  Overdekte entree, riante hal met meterkast en toilet met fontein, slaapkamer, badkamer met ligbad, wastafel met meubel en inloopdouche, multifunctionele kantoorruimte met vaste kast en deur naar de achtertuin, tuingerichte ruime woonkamer met veel lichtinval, open keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur. Eerste verdieping: De eerste verdieping bevindt zich onder 2 kappen.  In deel I bereikbaar via de trap in de woonkamer: Overloop met berging, 3 slaapkamers, waarvan één voorzien is van een dakkapel en één met dakraam, tweede badkamer met dakraam, douche, vaste wastafel en toilet.   In deel II bereikbaar via de trapopgang in de hal: Overloop, 2 slaapkamers waarvan 1 slaapkamer met dakraam welke momenteel gebruikt wordt als waskamer met  opstelplaats voor de cv-installatie. Bijzonderheden: * Bouwjaar 1982; * Inhoud woonhuis: 655 m³; * Woonoppervlakte: 173 m²; * Perceel grootte 374 m²; * Energielabel C, muur- en dakisolatie, grotendeels voorzien van dubbele beglazing HR++; * Verwarming en warm water voorziening door middel van cv-combiketel, merk Remeha, bouwjaar 2007; * Begane grond voorzien van een massief eikenvloer; * Keuken v.v. 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, oven, koelkast, vriezer en vaatwasser ; * Slaapkamers voorzien van laminaatvloer; * Buitenschilderwerk 2020; * Diepe tuin op het zuidoosten met terras, borders, vrijstaande houten schuur en voorzien van sierbestrating; * Parkeerplaats op eigen terrein; * Centrale ligging ten opzichte van winkels, scholen, kinderopvang en uitvalswegen; * In de koopakte zal een 10% waarborgsom of bankgarantie worden opgenomen.

Prêt immobilier berekenen

€ 495.000

Coûts d'achat (estimés): € 11.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 506.750

3,04%

Annuellement

%

€ 24.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (17-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 495.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, geschakelde woning

Plan

Chambres
7 chambres
Chambres de coucher
6 chambres de coucher
Salles de bain
2 badkamers en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
173 m²
Superficie du terrain
374 m²
Contenu
655 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
1 m²
Espace de stockage externe
9 m²
Aire de la cour arrière
175 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1982
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, HR-glas en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel en gasboiler
Chaudière
Remeha Quinta (gas gestookt combiketel uit 2007, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving, in woonwijk en vrij uitzicht
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Parkeerplaats

Planification

Proposé depuis
17-04-2026
Date de vente
13-05-2026

Équipements de la salle de bain

2 douches, ligbad, 2 wastafels, en toilet

Caractéristiques supplémentaires

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en rolluiken

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7558

Google Maps

Carte de Hengelo

Explorez Hengelo et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Hengelo

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Hengelo.

Résidents

-

Aucune donnée

Moyenne WOZ

-

Aucune donnée

Revenu moyen par personne.

EUR 27.100

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.895

Total enregistré

Composition des résidents

Niveau d'enseignement

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

Stock de logements et périodes de construction

Période de construction des bâtiments

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

11.376

Étiquette A

8.336

Étiquette B

6.524

Étiquette G

4.757

Étiquette E

3.318

Étiquette D

3.052

Étiquette F

2.891

Étiquette A+

424

Étiquette A+++

239

Étiquette A++

155

Étiquette A++++

19

Étiquette A+++++

3

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Hengelo
Période Délits
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Hengelo.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Hengelo

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer maisons in Hengelo

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.