Aller directement au contenu
Logo de Dekkers Garantiemakelaars

Achterhoekse Molenweg 270

7556GT Hengelo • Overijssel

Vendu

€ 338.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 8.610

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.760) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 346.610

Prix d'achat /m²: € 3.129

Galerie de photos

Description

Achterhoekse Molenweg 270 te Hengelo (O) Stap binnen in deze charmante jaren ’30 twee-onder-één-kapwoning en ervaar de ideale combinatie van sfeer en praktisch wooncomfort. Deze gezinswoning biedt volop leefruimte, is instapklaar en ligt bovendien op een aantrekkelijke, rustige locatie vlakbij het bruisende stadscentrum van Hengelo. Met vier ruime slaapkamers, een fraaie badkamer, een moderne keuken met bijkeuken, en een lichte L-vormige woonkamer voelt dit huis meteen als een warme thuisbasis. Extra pluspunten zijn de provisiekelder, de elf zonnepanelen voor duurzame energie, een gezellige stadstuin én een royale schuur met alle ruimte voor opslag of hobby’s. Aan de Achterhoekse Molenweg 270 te Hengelo (O) woon je met de perfecte mix van authentiek karakter, eigentijds comfort en duurzame voorzieningen. Indeling: Begane grond: Vanuit de entree/hal met meterkast en trapopgang betreed je de sfeervolle L-vormige woonkamer met kelderkast, aansluitend de keuken, bijkeuken en het toilet. Achter in de tuin bevindt zich een royale stenen berging. De lichte woonkamer (ca. 30 m²) is voorzien van een lamel parketvloer en openslaande tuindeuren naar de achtertuin. Hierdoor geniet je van veel daglicht en een prachtige verbinding tussen binnen en buiten. Er is volop ruimte voor zowel een gezellige zithoek als een royale eettafel. Onder de trap bevindt zich bovendien een handige kelderkast voor extra bergruimte. De woonkamer loopt door naar de moderne keuken, uitgerust met een complete inbouwkeuken met RVS afzuigkap, 5-pits gaskookplaat, combimagnetronoven, vaatwasser en ingebouwd koffieapparaat. Vanuit hier bereik je de praktische bijkeuken met extra opbergruimte, wasmachine-aansluiting en het toilet. Via de bijkeuken is er eveneens toegang tot de tuin. Eerste verdieping: Op de overloop vind je de vaste trap naar de tweede verdieping, twee slaapkamers en de badkamer. De slaapkamers (ca. 13 en 11 m²) beschikken over laminaatvloeren, houten kozijnen met draaikiepramen en vaste kastruimte. De grootste slaapkamer is daarnaast voorzien van airconditioning – ideaal tijdens warme zomerdagen. De moderne badkamer is volledig betegeld en voorzien van een wastafelmeubel, designradiator, douchecabine, ligbad en toilet. Voor het nodige comfort is er zowel natuurlijke als mechanische ventilatie aanwezig. Tweede verdieping: Via de vaste trap kom je op de ruime tweede verdieping. Dankzij het dakvenster, een dakkapel en een zijraam valt er volop daglicht binnen. Hier bevinden zich nog eens twee slaapkamers en extra opbergruimte achter de knieschotten – ideaal voor een groot gezin of om bijvoorbeeld een werkkamer te creëren. Tuin en berging: De zonnige achtertuin biedt veel privacy, is bereikbaar via een achterom en fraai aangelegd met sierbestrating, gazon en borders. Achterin de tuin staat een stenen berging van ca. 16 m², voorzien van water- en elektravoorziening. Perfect voor opslag, klussen of hobby’s. Parkeervoorzieningen: Parkeren doe je eenvoudig en gratis in de parkeervakken of in de naastgelegen straat. Overige bijzonderheden: De woning is gebouwd omstreeks 1933 en staat op een perceel van 183 m². De inhoud bedraagt 396 m³ en het woonoppervlak circa 108 m². De centrale verwarming en warmwatervoorziening worden verzorgd door een Vaillant HR-107 Combi Cv-ketel (bouwjaar 2011, eigendom). De woning heeft energielabel C en is voorzien van dak-, muur- en vloerisolatie. Verder beschikt de woning grotendeels over dubbel glas, airconditioning en 11 zonnepanelen. “Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-makelaar behartigt uw belangen en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Twente vindt u op nvmtwente.nl.” In de koopakte zal een waarborgsom of bankgarantie ter hoogte van 10% van de koopsom worden opgenomen.

Prêt immobilier berekenen

€ 338.000

Coûts d'achat (estimés): € 8.610

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.760) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 346.610

2,78%

Annuellement

%

€ 16.900

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 338.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
108 m²
Superficie du terrain
183 m²
Contenu
396 m³
Espace de stockage externe
16 m²
Aire de la cour arrière
83 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1933
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Schilddak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Vaillant HR-107 (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, in woonwijk, open ligging en vrij uitzicht
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
30-08-2025
Date de vente
27-09-2025

Équipements de la salle de bain

Douche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7556

Google Maps

Carte de Hengelo

Explorez Hengelo et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Hengelo

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Hengelo.

Résidents

-

Aucune donnée

Moyenne WOZ

-

Aucune donnée

Revenu moyen par personne.

EUR 27.100

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.895

Total enregistré

Composition des résidents

Niveau d'enseignement

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

Stock de logements et périodes de construction

Période de construction des bâtiments

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

11.376

Étiquette A

8.336

Étiquette B

6.524

Étiquette G

4.757

Étiquette E

3.318

Étiquette D

3.052

Étiquette F

2.891

Étiquette A+

424

Étiquette A+++

239

Étiquette A++

155

Étiquette A++++

19

Étiquette A+++++

3

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Hengelo
Période Délits
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Hengelo.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Hengelo

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer maisons in Hengelo

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.