Aller directement au contenu
Logo de Thoma Post Makelaars Almelo

Breemarsweg 451

7555KA Hengelo • Overijssel

Vendu

€ 350.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 8.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 358.850

Prix d'achat /m²: € 3.211

Galerie de photos

Description

Ben jij op zoek naar een sfeervolle woning met sfeer, drie volwaardige slaapkamers, een diepe voortuin én een zonnige achtertuin op het zuidwesten? Dan is dit jouw kans. Deze verrassend ruime woning combineert comfort en praktisch wonen met charme, licht en een fijne buitenruimte waar je elke dag van geniet. Hier woon je centraal in Hengelo, maar mét het gevoel van je eigen rustige plek. Indeling van de woning: Begane grond Zodra je de voordeur opent, voel je het meteen: dit huis heeft sfeer. Op de begane grond begint je woonavontuur in de woonkamer aan de voorzijde, waar je uitkijkt over een verrassend diepe voortuin van bijna 10 meter. Een fijne plek waar je kunt genieten van het uitzicht, het licht en de ruimte. De woonkamer loopt vloeiend over in de woonkeuken – de plek waar je kookt, eet, bijpraat en leeft. Daarnaast is de keuken heerlijk comfortabel dankzij de aanwezige vloerverwarming. Achter de keuken vind je de bijkeuken, praktisch ingedeeld en voorzien van witgoedaansluitingen. Ideaal om je was uit het zicht te houden of om extra opbergruimte te creëren. Eerste verdieping Via de overloop kom je op de eerste verdieping, waar twee ruime slaapkamers op je wachten. Eén van de kamers beschikt over een walk-in-closet – een heerlijke luxe voor je kleding en schoenen. De badkamer is modern en compleet, met een inloopdouche, een tweede toilet en een wastafel met meubel. Alles wat je nodig hebt om ontspannen de dag te beginnen of juist af te sluiten. Tweede verdieping De tweede verdieping bereik je via een vaste trap. Hier bevindt zich een derde slaapkamer, lekker licht dankzij de dakkapel, en met genoeg ruimte om in te richten naar jouw wensen. Ook vind je hier de stookruimte – netjes weggewerkt en toch goed bereikbaar. Rondom de woning Via de schuifpui in de woonkeuken stap je direct de zonnige achtertuin in, gelegen op het zuidwesten. Hier geniet je vanaf de middag tot in de avond van de zon. De tuin is praktisch én sfeervol ingericht, met meerdere terrasjes waar je steeds een ander plekje kunt kiezen: een beschut kopje koffie in de ochtend, een borrel in de zon, of lekker tafelen tot laat in de avond. In de tuin vind je een houten, vrijstaande berging – ideaal voor je fietsen, tuingereedschap of hobbyspullen. Dankzij de achterom is de tuin ook makkelijk bereikbaar vanaf buitenaf, bijvoorbeeld met de fiets. Bijzonderheden: • Woonoppervlakte: 109 m²; • Perceeloppervlakte: 170 m²; • Inhoud: 385 m³; • Bouwjaar: 1939; • Energielabel C; • Charmante 2-onder-1-kapwoning; • Lichte woonkamer met woonkeuken; • 3 Ruime slaapkamers; • Voorzien van 8 zonnepanelen; • Zonnige tuin met meerder zitjes; • Gelegen nabij winkels, scholen en uitvalswegen. Aanvaarding: in overleg. Deze presentatie is informatief en geheel vrijblijvend. Aan eventuele onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend.

Prêt immobilier berekenen

€ 350.000

Coûts d'achat (estimés): € 8.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 358.850

2,78%

Annuellement

%

€ 17.500

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 350.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
109 m²
Superficie du terrain
170 m²
Contenu
385 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
2 m²
Espace de stockage externe
5 m²
Aire de la cour arrière
60 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1939
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Jardin
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Emplacement jardin
gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
04-07-2025
Date de vente
16-10-2025

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Glasvezelkabel
  • natuurlijke ventilatie
  • schuifpui
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7555

Google Maps

Carte de Hengelo

Explorez Hengelo et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Hengelo

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Hengelo.

Résidents

-

Aucune donnée

Moyenne WOZ

-

Aucune donnée

Revenu moyen par personne.

EUR 27.100

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.895

Total enregistré

Composition des résidents

Niveau d'enseignement

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

Stock de logements et périodes de construction

Période de construction des bâtiments

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

11.376

Étiquette A

8.336

Étiquette B

6.524

Étiquette G

4.757

Étiquette E

3.318

Étiquette D

3.052

Étiquette F

2.891

Étiquette A+

424

Étiquette A+++

239

Étiquette A++

155

Étiquette A++++

19

Étiquette A+++++

3

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Hengelo
Période Délits
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Hengelo.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Hengelo

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer maisons in Hengelo

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.