Aller directement au contenu
Logo de Landelijk-wonen.nl - Deurningen

Dalmedenweg 2 A

7559RA Hengelo • Overijssel

Vendu

€ 1.200.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 25.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 24.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 1.225.850

Prix d'achat /m²: € 6.382

Galerie de photos

Description

KARAKTERISTIEK LANDHUIS AAN DE RAND VAN DALMEDEN Te midden van het Twentse landschap, aan de rand van de geliefde en groene wijk Dalmeden, bevindt zich dit karaktervolle landhuis op een riant perceel van maar liefst 2.892 m²! De lommerrijke, verkeersluwe Dalmedenweg met statige eikenbomen zorgt voor een unieke sfeer en een gevoel van thuiskomen. Met zijn royale oprit, dubbele carport en veranda met prachtig weids uitzicht over de weilanden biedt het landhuis een oase van rust en privacy. Het is ontworpen in de authentieke, streekgebonden Saksische stijl, waarbij vakmanschap en oog voor detail duidelijk naar voren komen. LEVEN TUSSEN STAD EN NATUUR Alles wat u in uw vrije tijd nodig hebt, vindt u in de buurt. En voor een rondje hardlopen zit u binnen 1 minuut tussen de akkers en beken. U woont hier midden in het groen, met sportfaciliteiten, scholen, winkels en natuur op korte afstand. Binnen enkele minuten zit u op de A1 of in het centrum van Hengelo. Ook recreatiegebieden zoals Het Hulsbeek, en dorpen als Saasveld en Deurningen liggen om de hoek. LANDHUIS IN SAKSISCHE STIJL Het in 2011 gebouwde landhuis beschikt over een woonoppervlakte van 188 m² en een inhoud van circa 808 m³. De indeling is doordacht en geschikt voor diverse levensfasen dankzij de aanwezigheid van een slaapkamer en badkamer op de begane grond. Daarnaast ook goed geïsoleerd, volledig voorzien van vloerverwarming, energielabel A en voorzien van 12 stuks zonnepanelen wat zorgt voor een aangename energierekening. BIJGEBOUW EN BUITENRUIMTE Het op het perceel aanwezige bijgebouw (ca. 60 m²) is multifunctioneel inzetbaar. Het beschikt over een dubbele carport, een berging/werkplaats en vormt een waardevolle aanvulling voor wie ruimte zoekt voor hobby, opslag of een kleinschalige bedrijfsruimte aan huis. De fraai aangelegde tuin biedt optimale privacy en rust, met vrije zichtlijnen richting het omliggende landschap. Hier ervaart u het buitenleven in optima forma. INDELING EN KENMERKEN • Bouwjaar 2011 • Kavel 2.892 m² • Inhoud 808 m³ • Representatieve entree met vide • Ruime en lichte woonkeuken met schuifpui naar overdekt terras • Woonkamer voorzien van airco met uitzicht op de tuin • Slaapkamer en badkamer op de begane grond • Een comfortabel thuiskantoor op de begane grond • 4 grote slaapkamers en badkamer op de eerste verdieping • Volledige woning is voorzien van vloerverwarming • Energiezuinig dankzij energielabel A en 12 zonnepanelen • Veranda met uitzicht over de weilanden KIJKEN WORDT KOPEN, ZO RUIM & MOOI Wij nodigen u van harte uit om de woning en haar unieke ligging persoonlijk te komen ervaren. Neem contact met ons op voor het maken van een bezichtigingsafspraak. Tel. 06-23385871.

Prêt immobilier berekenen

€ 1.200.000

Coûts d'achat (estimés): € 25.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 24.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 1.225.850

3,04%

Annuellement

%

€ 60.000

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 1.200.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, landhuis, vrijstaande woning

Plan

Chambres
6 chambres
Chambres de coucher
5 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer
Parquets
2 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
188 m²
Superficie du terrain
2892 m²
Contenu
808 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
18 m²
Espace de stockage externe
60 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2011
Mode de construction
Bestaande bouw
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en vrij uitzicht

Planification

Proposé depuis
01-07-2025
Date de vente
09-09-2025

Équipements de la salle de bain

Douche, ligbad, toilet, vloerverwarming, en wastafel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7559

Google Maps

Carte de Hengelo

Explorez Hengelo et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Hengelo

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Hengelo.

Résidents

-

Aucune donnée

Moyenne WOZ

-

Aucune donnée

Revenu moyen par personne.

EUR 27.100

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.895

Total enregistré

Composition des résidents

Niveau d'enseignement

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

Stock de logements et périodes de construction

Période de construction des bâtiments

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

11.376

Étiquette A

8.336

Étiquette B

6.524

Étiquette G

4.757

Étiquette E

3.318

Étiquette D

3.052

Étiquette F

2.891

Étiquette A+

424

Étiquette A+++

239

Étiquette A++

155

Étiquette A++++

19

Étiquette A+++++

3

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Hengelo
Période Délits
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Hengelo.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Hengelo

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer maisons in Hengelo

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.