Aller directement au contenu
Logo de Elst&co Makelaars

Haaksbergerstraat 13

7555HA Hengelo • Overijssel

Vendu

€ 325.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 8.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 333.350

Prix d'achat /m²: € 4.452

Galerie de photos

Description

Aan de rand van Hengelo staat deze verzorgde twee-onder-een-kapwoning met onder andere een ruime woonkamer, een fijne woonkeuken (2023), drie slaapkamers, een overkapping met berging én een separate grote vrijstaande stenen berging. De woning is in de loop der jaren met zorg gerenoveerd en gemoderniseerd. Zo zijn er onder andere een nieuwe keuken geplaatst, airconditioning aangebracht, negen zonnepanelen geïnstalleerd en is de begane grond voorzien van een fraaie parketvloer. Daarnaast is het geheel uitstekend geïsoleerd. Het resultaat is een sfeervol en energiezuinig huis dat volledig klaar is voor de toekomst, mét energielabel A en profiteer je van lagere energielasten! Buiten is het eveneens heerlijk vertoeven in de extra diepe en brede achtertuin op het zuidoosten waar je volop van de zon kunt genieten. Achter in de tuin bevindt zich een grote houten overkapping met berging en daarnaast een ruime diepe garage, ideaal voor de hobbyist of handige doe-het-zelver. Naast de woning ligt een lange oprit geschikt voor meerdere auto's. Alle dagelijkse voorzieningen zijn binnen korte tijd bereikbaar: winkels, scholen, sportfaciliteiten en het stadscentrum van Hengelo liggen op slechts enkele minuten afstand, zowel per fiets als met de auto. Ook is de woning gunstig gelegen nabij de A35, het fraaie Tuindorp en het buitengebied. Tip: Elst&co Makelaars zet altijd een stap extra en presenteert iedere woning met een unieke eigen woningwebsite! Download de brochure op Funda en vind je weg naar de website, waar je onder andere een uitgebreide virtuele bezichtiging kunt doen, alle relevante documentatie vindt en bijvoorbeeld meer te weten komt over de voorzieningen in de buurt. Tevens kun je de zonnestand bekijken die voor verschillende data en tijdstippen de zon in huis en tuin laat zien. Indeling van de woning Begane grond: Via de entree kom je binnen in de hal met meterkast en een separaat toilet. Vanuit hier loop je door naar de lichte en sfeervolle woonkamer, waar zit- en eethoek op een prettige manier met elkaar zijn verbonden. Aan de achterzijde openen dubbele deuren naar de veranda. De open keuken is in 2023 vernieuwd en voorzien van een inductiekookplaat met afzuigkap, combi-oven en koel-/vriescombinatie en vormt een fijne plek om te koken met zicht op de leefruimte. Eerste verdieping: De overloop geeft toegang tot de badkamer en twee ruime, comfortabele slaapkamers. De badkamer is voorzien van een wastafel met meubel, inloopdouche en zwevend toilet. Daarnaast is er een aparte wasruimte met witgoedaansluitingen. Tweede verdieping: De tweede verdieping biedt een voorzolder met CV-opstelling en een derde slaapkamer met praktische bergruimte achter de knieschotten. Dankzij de slimme indeling is deze verdieping uitstekend te gebruiken als volwaardige slaapkamer, werkruimte of hobbykamer. Bijzonderheden: - Bouwjaar: 1953; - Energielabel: A; - Woonoppervlakte: 73 m²; - Inhoud: 294 m³; - Perceeloppervlakte: 268 m²; - 3 slaapkamers verdeeld over twee verdiepingen; - Nieuwe CV-ketel geplaatst in 2024; - Nieuwe keuken geplaatst in 2023; - Voorzien van 9 zonnepanelen (2020); - Fraai aangelegde tuin met achterin een riante overkapping met berging; - Vrijstaande stenen berging van circa 19 m², verdeeld in 2 gedeeltes met ieder een eigen ingang; - Voldoende parkeermogelijkheden op eigen terrein; - Centrale ligging met alle voorzieningen binnen handbereik. In aanvulling op bovenstaande bijzonderheden, zijn de volgende bepalingen van toepassing: - Partijen zijn pas gebonden wanneer een koopovereenkomst is ondertekend door beide partijen (schriftelijkheidsvereiste); - Voor woningen ouder dan 30 jaar is de ouderdomsclausule van toepassing. - Voor woningen gebouwd vóór 1993 is de mogelijke asbestclausule van toepassing. - Het stellen van een bankgarantie/waarborgsom ter grootte van 10% van de koopsom. Aanvaarding: In overleg. Deze presentatie is informatief en geheel vrijblijvend. Aan eventuele onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend. Jouw NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Twente vind je op funda. Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 325.000

Coûts d'achat (estimés): € 8.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 333.350

2,78%

Annuellement

%

€ 16.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 325.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
73 m²
Superficie du terrain
268 m²
Contenu
294 m³
Autre espace intérieur
10 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
14 m²
Espace de stockage externe
26 m²
Aire de la cour arrière
102 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1953
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Parkeerplaats

Planification

Proposé depuis
30-12-2025
Date de vente
01-03-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • dakraam
  • natuurlijke ventilatie
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7555

Google Maps

Carte de Hengelo

Explorez Hengelo et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Hengelo

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Hengelo.

Résidents

-

Aucune donnée

Moyenne WOZ

-

Aucune donnée

Revenu moyen par personne.

EUR 27.100

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.895

Total enregistré

Composition des résidents

Niveau d'enseignement

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

Stock de logements et périodes de construction

Période de construction des bâtiments

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

11.376

Étiquette A

8.336

Étiquette B

6.524

Étiquette G

4.757

Étiquette E

3.318

Étiquette D

3.052

Étiquette F

2.891

Étiquette A+

424

Étiquette A+++

239

Étiquette A++

155

Étiquette A++++

19

Étiquette A+++++

3

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Hengelo
Période Délits
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Hengelo.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Hengelo

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer maisons in Hengelo

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.