Aller directement au contenu
Logo de Dekkers Garantiemakelaars

Oldenzaalsestraat 461 1

7557GN Hengelo • Overijssel

Vendu

€ 389.500 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 9.640

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.790) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 399.140

Prix d'achat /m²: € 4.327

Galerie de photos

Oldenzaalsestraat 461 1 Hengelo

Jour d'ouverture

Dinsdag 01-09 van 10:30 tot 12:00

Photo 45

Description

Jour d'ouverture

Dinsdag 01-09 van 10:30 tot 12:00

Oldenzaalsestraat 461-1 te Hengelo (O) Bent u op zoek naar een instap klaar appartement met een nette afwerking, veel lichtinval, royale leefruimtes, een eigen parkeerplaats en een centrale ligging dichtbij het hart van Hengelo? Dan is dit appartement aan de Oldenzaalsestraat 461-1 precies wat je zoekt. Het appartement is gelegen op de begane grond van een representatief complex uit 2007 en biedt alle comfort die je mag verwachten. Bij binnenkomst kom je in de centrale entree met liftinstallatie, trappenhuis en toegang tot de bergingen. Vanuit hier bereik je de voordeur van het appartement. Indeling: Begane grond: De ruime hal geeft toegang tot de meterkast, het toilet met fontein, de badkamer, twee slaapkamers, de inpandige berging-/bijkeuken en natuurlijk de woonkamer met open keuken. De woonkamer is met een oppervlakte van circa 36 m² royaal opgezet en dankzij de grote raampartijen bijzonder licht en uitnodigend. Vanuit de living heb je toegang tot het zonnige terras van afgerond 7 m², een heerlijke plek om te ontspannen. De open keuken sluit perfect aan op de woonkamer en is voorzien van een moderne en luxe inbouwkeuken in lichte kleurstelling, voorzien van een natuurstenen aanrechtblad en diverse inbouwapparatuur, waaronder een 4-pits gaskookplaat, afzuigschouw, koelkast, 3-laden vriezer en een vaatwasser. Aangrenzend aan de hal bevindt zich de praktische inpandige berging-/bijkeuken, waar de aansluitingen voor wasmachine en droger zijn ondergebracht en tevens de Cv-ketel en mechanische ventilatie zijn geplaatst. Deze ruimte biedt daarnaast volop mogelijkheden voor extra bergruimte. De badkamer van circa 5 m² is keurig ingericht met een douchehoek, radiator en een dubbele wastafel. De twee slaapkamers zijn comfortabel bemeten met respectievelijk circa 14,5 en 11,5 m², waarbij de grootste slaapkamer directe toegang biedt tot het aangrenzende terras. Parkeervoorzieningen: Aan de achterzijde van het complex beschikt het appartement over een eigen vaste parkeerplaats. Bezoekers kunnen bovendien gebruikmaken van de gratis parkeergelegenheid in de directe omgeving. Inpandige berging: Direct bij binnenkomst, aan de rechterzijde, bevindt zich de inpandige berging. Deze praktische ruimte van circa 4 m² is voorzien van een elektra-aansluiting en biedt volop mogelijkheden. Denk bijvoorbeeld aan het plaatsen van een extra koelkast, het opladen van uw elektrische fiets of het netjes opbergen van allerlei spullen. Locatie & ligging: De ligging is uitstekend: aan een doorgaande weg richting het centrum van Hengelo, met alle denkbare voorzieningen zoals winkels, openbaar vervoer en sportfaciliteiten binnen handbereik. Overige bijzonderheden: Het complex is gebouwd in 2007, volledig geïsoleerd en beschikt over een gunstig energielabel A. De verwarming vindt plaats via een Vaillant combi Cv-ketel uit hetzelfde bouwjaar. Het woonoppervlak bedraagt circa 90 m² en de inhoud circa 334 m³. Het voorschot servicekosten ligt op € 177,50 per maand. De gehele woning is voorzien van een nette laminaatvloer, wat zorgt voor een frisse en moderne uitstraling. Het appartement is voorzien van buitenzonwering (screens voor de ramen). Kortom: een modern, licht en instap klaar appartement op een fijne locatie met alle gemakken binnen handbereik. Maak snel een afspraak om dit aantrekkelijke appartement zelf te komen bekijken. ''Interesse in dit appartement? Schakel direct uw eigen NVM- aankoopmakelaar in. Uw NVM- aankoop makelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM- aankoopmakelaars in Twente vindt u op nvmtwente.nl'.

Prêt immobilier berekenen

€ 389.500

Coûts d'achat (estimés): € 9.640

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.790) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 399.140

2,78%

Annuellement

%

€ 19.475

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 389.500 k.k.
Statut
Vendu
Jour d'ouverture
Dinsdag 01-09 van 10:30 tot 12:00
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, portiekflat (appartement)

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
1e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
90 m²
Contenu
334 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
7 m²
Espace de stockage externe
4 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2007
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak
Isolation
Volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Vaillant Cv ketel (gas gestookt combiketel uit 2007, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Open ligging en vrij uitzicht
Jardin
Zonneterras
Emplacement jardin
gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Inpandig
Parkieren
Op afgesloten terrein, op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Parkeerplaats

Planification

Proposé depuis
29-08-2025
Date de vente
26-02-2026

Caractéristiques supplémentaires

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7557

Google Maps

Carte de Hengelo

Explorez Hengelo et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Hengelo

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Hengelo.

Résidents

-

Aucune donnée

Moyenne WOZ

-

Aucune donnée

Revenu moyen par personne.

EUR 27.100

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.895

Total enregistré

Composition des résidents

Niveau d'enseignement

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

Stock de logements et périodes de construction

Période de construction des bâtiments

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

11.376

Étiquette A

8.336

Étiquette B

6.524

Étiquette G

4.757

Étiquette E

3.318

Étiquette D

3.052

Étiquette F

2.891

Étiquette A+

424

Étiquette A+++

239

Étiquette A++

155

Étiquette A++++

19

Étiquette A+++++

3

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Hengelo
Période Délits
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Hengelo.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Hengelo

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer maisons in Hengelo

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.