PUUR* Makelaars Amsterdam
"PUUR* Makelaars voor meerwaarde"
Bij PUUR* Makelaars in Amsterdam is het doel om meerwaarde te creëren voor elke klant. Of je nu op zoek bent naar een nieuw huis, wil verkopen of advies nodig hebt over verbouwingen, het team staat voor je klaar. Met expertise in woningstyling en -fotografie, maar ook met kennis van monumenten en nieuwbouw, biedt PUUR* oplossingen die aansluiten bij jouw wensen. De nadruk ligt op persoonlijke begeleiding en creatieve benaderingen om de...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Sarphatipark 62 2
1073EA Amsterdam
€ 965.000 k.k.
€ 9.104/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 106 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Vincent van Goghstraat 4 B
1072KN Amsterdam
€ 455.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 48 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Gerard Doustraat 31 H
1072VK Amsterdam
€ 450.000 k.k.
€ 10.465/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 43 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Jan Bernardusstraat 23 3L
1091TS Amsterdam
€ 395.000 k.k.
€ 11.618/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 34 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Tweede Hugo de Grootstraat 25 1
1052LB Amsterdam
€ 525.000 k.k.
€ 9.722/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 54 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Eerste Hugo de Grootstraat 1 H
1052KK Amsterdam
€ 650.000 k.k.
€ 9.155/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 71 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
Reviews (85)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
85 reviews totaal
Funda
21 reviews op Funda
64 reviews op Google
-
Hunter
2Omdat ik 15 jaar geleden goed ben geholpen door dit makelaarskantoor, heb ik opnieuw contact opgenomen voor de verkoop van mijn woning. Op 12 januari een gesprek gehad voor een verkoopadvies, maar dit nooit ontvangen. Na telefonisch contact op 26 februari werd beloofd dit alsnog op te pakken, maar ook daarna bleef elke reactie uit. Ook na mijn verzoek om uitleg is geen enkele verklaring gegeven. Erg teleurstellend, vooral door het gebrek aan communicatie en betrokkenheid.
-
Jannick Hjaltalin
10We hebben een fantastische ervaring gehad met PUUR bij de verkoop van ons appartement en de aankoop van ons nieuwe huis. Het hele proces verliep ongelooflijk soepel en was van begin tot eind perfect georganiseerd. Ze hielpen ons eerst bij het vinden van ons droomhuis en zorgden er tegelijkertijd voor dat de advertentie voor ons oude appartement klaarstond zodra we ons nieuwe huis hadden gevonden. Gedurende het hele traject voelden we ons echt goed verzorgd. Het team stond altijd klaar om onze vragen te beantwoorden en hielp ons volledig te begrijpen waar we op moesten letten bij de aankoop van een nieuw huis, inclusief hoe we de waarde ervan goed konden inschatten. Jeroen was absoluut fantastisch – hij controleerde letterlijk alles van kelder tot dak om er zeker van te zijn dat we geen belangrijke details over het hoofd zagen. We voelden ons ook nooit onder druk gezet om beslissingen te nemen, wat een enorm verschil maakte. Het was duidelijk dat onze behoeften altijd voorop stonden. Eva heeft geweldig werk verricht met de voorbereiding van ons appartement voor bezichtigingen en zorgde ervoor dat alles er prachtig uitzag. Ook zorgde ze voor een soepele en professionele overdracht aan de nieuwe eigenaar. Sanne, Ghislaine en Kay waren geweldig en zorgden ervoor dat de communicatie altijd helder en naadloos verliep. Wij bevelen het hele team van harte aan aan iedereen die op zoek is naar een betrouwbare, professionele en oprecht behulpzame vastgoedervaring.