Sturm Makelaardij
"Jouw makelaar in Almere en omgeving."
Bij Sturm Makelaardij staan we voor zowel kopers als verkopers klaar met een persoonlijke en gedreven aanpak. Wij begrijpen dat het kopen of verkopen van een huis een belangrijke keuze is en zorgen daarom voor professionele begeleiding die op maat is gemaakt voor uw situatie. Onze kennis van de markt en onze ervaring zorgen ervoor dat u altijd goed op de hoogte bent van alle ontwikkelingen en opties. Transparantie en eerlijkheid zijn vo...
Actueel woningaanbod
-
- Onder bod
Preludeweg 39
1312SM Almere
€ 485.000 k.k.
€ 3.674/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 132 m²
- Perceeloppervlakte
- 194 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder bod
Nat King Colestraat 23
1311PA Almere
€ 485.000 k.k.
€ 3.880/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- 135 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Aangekocht
Picassoweg 20
1328KN Almere
€ 615.000 k.k.
€ 3.820/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 161 m²
- Perceeloppervlakte
- 246 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Klaterbos 10
2134JE Hoofddorp
€ 550.000 k.k.
€ 4.330/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 127 m²
- Perceeloppervlakte
- 161 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Menuetstraat 13
1312TX Almere
€ 675.000 k.k.
€ 4.963/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 136 m²
- Perceeloppervlakte
- 281 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Verisstraat 63
2132PB Hoofddorp
€ 550.000 k.k.
€ 4.508/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Perceeloppervlakte
- 213 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (54)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
54 reviews totaal
Funda
16 reviews op Funda
38 reviews op Google
-
Patricia
10Djurre Sturm, een absolute aanrader ! Een makelaar die met ons mee dacht en zich vooral goed kon inleven in wat ons huis 33 jaar lang voor ons betekent heeft. Een huis waar we veel liefde en aandacht in hebben geïnvesteerd. Djurre wist dat op een perfecte manier over te brengen in de presentatie van ons huis. Daarbij is Djurre een ster in communicatie met zowel ons als met geïnteresseerden in de woning. Djurre heeft ons op een superfijne en succesvoll manier door het hele proces geleid.
-
Alpacastraat 60
10Wij hebben Djurre Sturm ervaren als een makelaar met veel aandacht voor onze woning en voor ons. Hij heeft zich ingeleefd in wat het huis voor ons betekende en dit heel treffend weten weer te geven in de presentatie. De communicatie was erg prettig en hij hield ons constant op de hoogte van wat er speelde. We hadden ons geen betere makelaar kunnen wensen dan Djurre en bevelen hem dan ook van harte aan.
-
Klaterbos 10
10Super goed. alles wordt geregeld en voor ons gedaan. verder heel vriendelijken en deskundig en de kleinst puntjes werden mee genomen.
-
Menuetstraat 13
10Hele fijne samenwerking met Djurre. Hij staat altijd voor je klaar en is zeer deskundig en professioneel. Ik zou iedereen deze top makelaar aanriaden.
-
Demerarastraat 9
10Wij kijken met een heel goed gevoel terug op de samenwerking met deze makelaar. Het hele proces, van begin tot eind, verliep ontzettend soepel en professioneel. We werden volledig ontzorgd en konden altijd rekenen op duidelijke communicatie en snelle reacties. De makelaar dacht echt met ons mee en heeft ons in elke stap goed begeleid. Dankzij zijn inzet en betrokkenheid hebben wij het hele traject als zeer prettig ervaren. De kwaliteit van de dienstverlening was dan ook uitstek…